bugün

öncelikle bu da bir nasip meselesidir.

hep erkek evladım olsun isterim, isterdim ta ki ergen erkek öğrencilerimi görünceye kadar..
aileler ne kadar umutsuz, ümitsiz..
evladım adam olsun diye gözünüzün içine bakıyorlar.
atsan atılmaz, satsan satılmaz diyor neredeyse hepsi

garip anlatılmaz..
tabii yetiştirmeye bağlı ama,

yine de kız olması daha mantıklı.
orta doğuda isteme nedeni yoktur. yani kız evlat istenmez. her erkek, erkek çocuğu olsun ister. ama bu çocuğu kimin doğuracağını hiç düşünmez!
olursa da, bir nevi yatırım olarak görürler. kız evlatlarını henüz çocukken, babası veya dedesi yaşındaki adamlarla evlendirip para kazanmayı amaçlarlar.
KIZ EVLAT BEREKETTiR. KIZ EVLAT YETiŞTiRMEK TOPLUMU YETiŞTiRMEKTiR.
KIZ evlat cici dir. minnaktır. berekettir. kibarlıktır. huzurdur. ccimcimedir. cadı dır. sincaptır. kılsız tüğsüz yumuşacık tenli bebikdir. hizmetkar vefakar dır
+ babacıdır.
peşinden koşup en çok dikkat edilesi evlattır. yormaz ama terletir .
Adam eşini çok seviyordur mesela, kızları olsun ki annelerine daha çok yardımcı olsunlar. bir de babaya daha düşkün olurlar. bu zamanda kız çocuu yetiştirmek zor tabi haliyle onu gözardı etmemek gerenk.
yıllarca bakıp sahip çıkıp elin serserisine emanet edecek kadar gavat olmak. neden elin serserisi olup rahat olmak varken gavat olasınız?
Erkek çocukları çok Tonguç ya. En güzeli minnoş kız çocukları.
Ağzını kırdığım erkek veletler bana rakip ve söz dinlemezler. Kızlar ile erkekten daha fazla şey yapılır. Balık tutar, güreş tutar, yüzer, ata binersin. Kız çocukları daha çok yardımcı olmaya çalışır. Otoriteyi kabul eder. Lâkin erkekler, ıhhhh kalsın.
dünya ya arkandan beni niye dünya ya getirdiniz diyecek bir insan yaratmak için.
Saçlarına kurdele takabilmek için.
Oğlan evlenene kadar,
Kız ölene kadar. Kız evlat merhametli olur. Ana baba kıymeti bilir. Erkek çocuğu aşık oldumu, evlendimi tamam daha geriye dönüp bakmaz. Tabi istisnalar vardır.bir de kızlar ne yapar eder kendini sevdirir. Ama erkek çocuğa göre cadı olur.Allah hayırlısını nasip etsin.
anneannemin meşhur bir lafı vardı rahmetlinin, erkeğin evlatlığı vajina görene kadardır derdi. hah işte tam da bu yüzden.
vurucan kıçına, pat düşcek!

görsel
görsel
görsel
görsel

neden olmasına gerek varmı.
Nedeni yok istiyoruz iste.
Olsun olsun da hep küçük kalsın.
arkadaşlar çok net bir şekilde söylüyorum ki kızı olmayan baba oldum demesin.
Asla büyümemesi. Her yaşta senin küçük kızın olarak kalması. Bir de babayı daha fazla sevmesi. Dikkat son sebep çok mühim.
Yetiştirecek ebeveynler öncelikle en önemlisi. Prenses gibi değil ayağını sağlam basan birey olarak yetiştirilmeli. Savunma sporu kesinlikle öğretilmeli. Düzgün yetiştireceğinize inanıyorsanız isteyin. Yoksa babasının prensesinin ağzına birileri verir.
Nedeni yok istiyoruz iste kiz çocuklari babalarini çok sever.

hem kiz çocugu olan ev daha düzenli olur.
Kız evlat candır. Zorla sevdirir kendini. Bir kere akıllı olur. Ve doğuştan herseyi o bilir. Sevgi doludur. Kızlar annelerini cok sevse de babalarına ayrı bir düşkün olurlar. Bunu tıp araştırmalı. Söyle der büyüklerimiz; oğlan evlenene kadar, kız ölene kadar.
(bkz: kız evlat isteme nedenleri/#38380673)
(bkz: kız evlat isteme nedenleri/#41626314)

Yukarıdaki entryleri girenlere; sizin anneleriniz genel evde çalışmış diye, babalarınız gavat diye dünyaya gelen her dişi aynı düzeyde olacak zanneden sikik beyinlerinizle kız evladı bu şekilde tanımlıyorsanız yarın öbür gün evlenmek istediğinizde tercihlerinizi otobana dönmüş *mcıklı birinden yana yaparsınız. Ondan da kız evlatlar doğar. Doğanları da sırayla cümle alem ağızdan arkadan önden s*ker...
Erkek evlat niyettir kız evlat nimettir.
Kız babasıyım. Şu yukarda entry numarası verdiğim iki gavatla her alanda açık savaşıcam. Amk ipneleri amipler.
eşeğin yoksa eniştende mi yok sözünden yolaçıkarak bu devir kızların devri kız evlat candır. erkek evlat pişmanlık yok askerliği düğünü nafakası şimdiki erkekler gizli içgüveysi.