bugün

sözlükte kız düşürmek istedikleri gerçeğini delikanlıca ifade edemeyen ezik insanların izlediği yol.

efendim beni bilenler bilir. sevişmeyi sever ve desteklerim. bunu her fırsatta söyler ve sevişmek isteyenlerle de sevişirim. durum bu olunca benden korkmanıza gerek yok çünkü içim dışım bir.
ama bazıları var ki onlardan korkun. sürekli gündemi takip eder gibi yapar; aşk, ayrılık, eski sevgili başlıklarına uzun edebi metinler döşerler. burada amaç şükulanmak ve çok güzel yazmışsın eline sağlık mesajı atan kızları beklemek. sonrası malum; çapı yettiği ölçüde muhabbeti sürdürecek, iyi çocuk ayağı çekecek ve kızı düşürmeye çalışacak.

sizin bu edebi iki yüzlülüğünüzden tiksiniyorum. bir kez de saklanmayın böyle şeylerin arkasına ve net olun. bunu açıkça ifade ettiğim için kızacaksınız ama umurumda değil.

see you.
(bkz: burası kasıyor kütüphanen var mı) *
(bkz: kişi kendinden bilir işi)

şaka şaka baktım adam haklı. hem de aynen beni tarif etmesine rağmen!

efendim beni de bilenler bilir. birkaç nacizane dostum haricinde çok fazla bilenimiz yoktur ama olsun kendi götümü kaldırmamın bir sakıncası yoktur herhalde.

genelde yavşaklık yapan sözlük yazarlarına saldırır, hayli uzun entryler girer, başladığım bir entryi bana atılan pm uyarılarıyla anca bitiririm. siyasi içerikli yazılar yazar, lafımı esirgemeyen çok kral yazar havalarına girerim. dedim ya beni bilen bilir. ( bok bilir lan kimsenin bi bok bildiği yok)

asıl amacıma gelirsek evet asıl amacıma gelirsek... söylemekte zorlanıyorum ama...
(bkz: karı kaldırmak) bütün o yazdığım 2000 kelimelik entrylerin içinde, yaptığım salak saçma tespitlerin içinde hep aynı dürtü var (bkz: karı kaldırmak).

bunu itiraf ettiğime göre artık uzun saçma salak entryler girmeme gerek yok, sıkıcı siyasi konular hakkında, zaten okunmayan entrylere paydos. artık vatan elden gidiyor, laiklik tehlikede nidaları atmayacağım. rte gelse uykumda kıçıma yumurta akı damlatsa,
"bana ne canım siktiyse bile canı sağolsun" diyerek yoluma devam edip amlı götlü başlıklar açabileceğim.

velassılıyorkelam, üzerimden o kadar büyük bir yük kalktı ki gerçekten anlatamam, **teşekkürler dove**

ee o zaman (bkz: filizler sevişelimmi)
(bkz: edebi entry)
olta attım kız bekliyorum mantığıyla iş yürüten yazardır.
Kız düşürme edebiyatı yapmaktır.
edebiyatın arkasına saklanan kişilerin yaptığı ezik hareket.
Geçen sene benim denediğim eylem. Fakat düşmüyor böyle boşuna uğraşmayın.
asparagastır. öyle olsaydı, ortalık kazanovadan geçilmezdi.
var öyle tipler, kimin çocuğuysa *
edebiyatçılarda işe yaramaz.
bu insanlar gerçekte tek kelime edemeyen insanlardır. kendilerini kandırmaktan başka bir şey yapmazlar. vizyonsuzlardır evet.
düşürebiliyorsa amaca hizmet etmiştir.
kızlar edebiyata değil paraya bakıyor, boşuna kasma kendini.
belki de sözlüğü daha okunabilir kılmaya, nitelikli içerik oluşturmaya çalışıyordur. sonra uludağ sözlük, sözlük gibi değil de şey.. diyorsunuz. böyle giderse yakında instela'nın olduğu yere gider burası da.
böyle kız düşüyor muymuş lan?!
deneyelim:

hüvîyet-i aslîyemizin mâhudiyeti ve bu mâhudiyetin azameti efkâr-ı umûmiye nazarındadır.

yani günlük hayatta da böyle konuşurum genelde hehehe.
bu sözlükte kız olmaması hasebiyle pek bir anlam ifade etmeyecektir.
hem elit amcılardan hoşlanan femoidler kaldı mı ki?
güncel Önemli Başlıklar