bugün

aldık bir artı bir biletleri
tam hazırlandık
öpücem kızı
bizim ayılar arkadan patlattı flashı
kız da gitti
öpücük de gitti.

şu türkçeye bak, şu cümlelere bak içine etmişsiniz güzelim türkçemizin sağ olmayın.
hay tipine sıçtığım siyah ergen öncellikle seni öpecek kızın.. neyse sakinim . bu aralar sürekli dönen turkcell reklamı repliğidir efendim yukarıdaki cümleler her izleyişimde utanıyorum bir de bizimkilerle beraber rastlaşıyoruz şu saçma reklama utancım kat be kat artıyor. sanki sinemaya giden her genç sizin gibi yiyişmek için gidiyor. ülke gençlerini böylesine aşağılayıcı bir reklam daha bilmem şiddetle kınıyorum turkceli.

http://www.youtube.com/watch?v=ecb6zaUgBQE
bir bu, bir de pepsi reklamı* * ömür törpüleyen reklamlar sırasında birinciliği paylaşırlar.

not: ''da'' bağlacı ayrı tatlım. *
tek derdi öpücük olan ergen kardeşimizin serzenişlerini gözlerimden sicim gibi yaşlar akıtarak izlediğim ibretlik reklam. ah heyhat ne büyük keder ne büyük acı genç dostum nasıl bir kader bu tanrım genç werther'in acıları adeta. niye patlatıyorsunuz flashı neden ha neden evet sana sana sana hepinize be... rezil iğrenç yaratıklar.. hiç mi insanlık yok sizde ha? nedir bunlar ha nedir? nasıl yaparsınız bu pislikleri o tertemiz insanlara.
(bkz: de nin ayrı yazımı)
ne vakit görsem ekranda ağzının ortasına çarpasım geliyor. kız seni insan yerine koyup sinemaya gelmiş şükret. aaazaa bak hele aazaaa
göz göre göre sapıklık yapıp elalemin kızına yavşayan bir ibnenin sözlerdir. ayrıca utanmadan bir de söylemesi yok mu. her gençturkcell reklamında olduğu gibi bir salaklık ışte.