bugün

paçacıya götürmesinden iyidir...
*
Kız istediyse illa pideciye gidecem diye mecbur gitmek zorunda olan insandır. olay spontanede gelişmiş olabilir. pide arzusu şeklinde. ayrıca pide ile piza arasındaki fark nedir ki? biri yuvarlak biri oval.
hbbiadır. rahmet abiye götürüp beleşe getirecektir çakaaaaal.
(bkz: kıro nedir)
hele bir de yemeğin üzerine gelen ikramlar, plastik veya mika tabaklarda ise, çok sansasyonel olur.
kalkıp şişhane'nin üst tarafındaki suşiciye götüren düdük insandan daha çok insandır. kızın karnını doyurmayı amaçlamaktadır.
herkesin sevgilisini çin lokantasına götürüp sebzeli çin pilici ya da fransız lokantasına götürüp ona şarap içirdiğini zanneden insanlar hala var demek ki..
amazing!
yanlis yapar. kebapciya götürsün, ordan sahil kenarinda bir meyhaneye, ordan da sabaha karsi bi sirdanciya.
görsel
küçük şeylerle mutlu olabilen insandır.
büyük ihtimalle parası ona yeten adamdır tabi.
kızda hayatından memnunsa bu konuya kafa yoran adamın kafasını kesip totosuna sokması gerekir ki bu sayede her insanın ne yerse ne yesin sonuçta 250 gram boktan başka birşey olmayacağını, önemli olanın gönüllerin bir olması gerektiğini falan anlamasına yardımcı olacaktır.
doğaldır. bugün canları pide çekmiştir.
kız arkadaşını türk gelenek ve adetlerinden koparmak istemeyen insandır. pide bizde ata sporu yav.
güzel insandır. kıymalı yumurtalı pide iyi gider. normal de öyle bir pideyle doymam ama nasıl yapıyorlarsa işte doyuyorum. hani ben bile doyuyorum düşünün. çokta ucuz hee. 6 tl. bi dakka ya nasıl böyle ucuz oluyo ki? eşşek eti mi lan yoksa bunların kullandığı et. araştırıcam, şu son dilimi de yiyeyim.
sevgilisine 3 günde 3 öğünden 8 kere dışar pilavı yedirmiş olan insan ile yarışır.
Okulda her gün kaşarlı kıymalı pide yiyen kız için vazgeçilmez insan olur.
ayıplanmaması gereken insandır....sanki her kız kate upton mk...mal mal konuşmayın...vasat bi kızı pideyice değilde reina'ya götürcek deiliz...o pideyi ısmarladığımıza dua etsin bence..hehe...
samimi olandır. delikanlı adamdır. yani benim.
kuşbaşılı kaşarlı pidenin fiyatından bihaber yazar tespiti. helal olsun lan o adama. paraya kıymış pide yedirmiş daha ne yapsın??
adamın dibidir. illa pahalı restoranlara götürüp fesleğen eşliğinde adını söyleyemediğimiz şeyler sipariş edelim sonra hesap bize girsin değil mi? yok öyle yağma. pideci, dönerci, lahmacuncu, köfteci iyidir, candır. hatta uslu ve güzel bir kız olursa tantuniciye bile gidilebilir.
samimi ve içtendir. ama burda dikkat edilmesi gereken mekandır.
pideyi seviyorsa neden olmasin. *
pahalı ve samimiyetsiz mekanlarda, kabarık faturalarla erkek arkadaşını üzmek istemeyen kızdır. sanki kampüs içindeki kafelerde, restauranlarda farklı bir şey mi yiyorsun a havalı kız! tavuk döner, kıymalı pide falan var lan bizim kampüste yalan söyleme.
burada samimi adam, adamın dibi dersiniz ama gerçekte olsa uff bu ne ya slk .s .s dersiniz.
eziktir. ben şahsen çorbacıya götürmüştüm.
güncel Önemli Başlıklar