bugün

dostluğun ne olduğunu iyi biliyordur.

kardeşlik, kardoluk yeri gelince
kız arkadaşını en yakın arkadaşına vermektir
gözünü kapatıp vazifeye dalmaktır.
adam gibi adamdır. bu işte. biraz paylaşımcı olacaksın sana var bana yok ohh gözüm kalsın olmasın diye en doğru harekettir.
Millet makaraya çok güzel sarıyorda konu ciddi aslında. ne gavatlık ne de pezevenklik olay. ağır midesizlik gibi bir durum söz konusu ortada...
kız arkadaş değil, grup sex partneri arayan erkektir.
kız kabul etmedikten sonra neden paylaşsın efendim!
abartmamak lazımdır.
müslüman'ın malı ortaktır. sözünü sonuna kadar savunan, fakat yanlış anlamış kişi olabilir.

edit: şu ana kadar hiç rastlamadım kız arkadaşını yakın arkadaşıyla paylaşana. o kişinin tuh halini çok merak ediyorum.

edit2: * bunu bile eksilemişler. ne düşüncesi zayıf insanlar var ya. *
Bir de kocasini arkadasina tavsiye edenler vardir. Basinda ne oldugu ve ideolojisi herkesce bilinir. izmirli mizmirli diye sallamayin oyle sacsalaklar.

(bkz: sibel uresin)
geniş meşrepli erkektir.
o ne güzel erkektir o ne güzel insandır o ne peze... kapılardan geçerken sorun yaşayabilecek erkektir boynuzlar takılabilir.
(bkz: ren geyiği yanlış anlaşılmış bir hayvandır).
yuh denir ancak.
bir erkek sevgilisini, dişi kankasına veren, dişi sevgili değildir.

edit: başlıktaki en yakın arkadaş kızsa da durum güzel olabilir.
bu cümle içinde kullandığınız erkek lafını lütfen geri alınız.
naber lan godoş dediğinizde godoş değilim ben paylaşımcıyım paylaşımcı! diyecek insa... madırfakırdır.
Baştan saçma bir tanım.
insan sahip olduğu, yani mulkiyet, kullanım vb. hakları kendisine ait olanı paylaşabilir. Mevzu Kiz arkadaş ise ortada sahiplik olan bir mal bulunmamaktadır.

Ha desen ki cariyesini paylaşan sultan, eyvallah. Paşalara, konuklara haremden cariye ikram eden padisah bu tanima biraz daha yakın.
Adamın dibidir. Yıllardır yalnız olduğunu bildiğim en yakın arkadaşımla kız arkadaşıma 2 günlük bir tatil ayarladım ve keyfime baktım. Otel odasında iyi eğlenceler.
True nin dediği gibi
cesedimi çiğnemeli.
1950 lerde sağcıların komünizm tanımı olan "her şey ortak karılar da dahil, eve girip şapkanı asacaksın" ı bilmeyen, yeni yetme davranışıdır.
Arkadaşı jigolo olan erkektir. Asdf