bugün

sosyal deney amaçlı çekilmiş bir video başlığıdır. ben olsam karışırım arkadaş. silkerim orayı.

https://www.youtube.com/watch?v=SNR8kZi_KKU
ben bir bok yapmam zira şöyle bir anımı anlatayım. tanıdığım iki sevgili böyle kavga ediyordu ulu orta. Sonra çocuk kıza vurdu. kızın düşen gözlüğünü de ayağıyla kırdı sert bir şekilde. kızı rezil etti millete adeta. şimdi ne mi oldu nişanlılar. kız resmen şiddet istiyor. kestirebiliyorum birkaç yıl sonrasını çok net.
dokunmayın polisi arayın.
en son arkadaşın burnunu kırdı böyle bi it.
sonra kız dediki sen ne karışıyorsun.
birlikte gidip bi kafeye oturdular.
arkadaşımsa ameliyat olmak zorunda kaldı.
mit'e haber veririm. bu konularda istihbarat önemli.
Gidipte dövecek halimiz yok efendim. Sadece yapmaması gerektiğini söyleriz! amma velakin tersleyip küfürü basarsa o zamanda bizde dayağı seve seve basarız bu işler böyle yürüyor malesef.
(bkz: kısasa kısas)
"gel birader biraz da ben seni döveyim yeter bu kadar zulmettiğin" denir.
Sakın karışmayın, en son müdehale ettiğim de, ne karışıyorsun diye hakkımda şikayetçi oldu kadın.

iyilik yaramaz kadın milletine, sonra neden kadın cinayetleri oluyor dersiniz. Kadın halinden memnun demek.
vur cenesine ekmek yemesin amk ya cok sokuyor hesabi derdim .
Noluyo lan diyerekten ben de dövülürdüm.
Bi bok yapmam. Diğer entrylerde belirtildiği gibi kız "ne karışıyorsun" şeklinde çıkışabilir.
Ben de o adama bir yumruk indiririm kızı alırım yanıma.
Dün gece rüyamda buna benzer bi vaka görmüştüm, anında müdahale ettim kızı(kadın,kız neyse artık, hepsi çiçektir.) gelin görün ki adam bir deve dönüştü gerisini hatırlamıyorum.
Empati kurup ben de kız arkadaşımı döverim.
haklı da olabilir. haklı olduğunu görürsem, yardım etmek isterim. haksız ise, kendini böyle yorarak; kendine yazık ediyorsun derim.
(bkz: duyarsız olmayalım)
Bi süre izler adrenalini pompalarım. Olayın gidişatı Hoşuma giderse seyre devam ederim he baktım iş bozuyo uzaklaşırım. Zamanında müdahale edip azar yemişliğim var beyler kız arkadaşınızı dövecekseniz benim Önümde huzurla dövebilirsiniz. Anlaşabilirsek ayırmaya kalkanı dahi dövebilirim tam uyum adamıyımdır.
"niye dövüyorsun? daha bu silkilir!" denilir, kız adamın elinden beyaz atlı prens edasıyla alınır, eve götürülüp coni sins stayla iş halledilir.
artik oyle bi hale geldik ki adamla kavga etseniz kiz sizden sikayetci olabilir. en iyisi polisi aramak.
Kız arkadaşını " döven " diyen başlıkta hala haklıysa şöyle haksızsa böyle yaparım diyen var. Allah rızası için siz hiçbir şey yapmayın, yok olun yeter.

polisi arardım.
Gördüm uyardım kızdan azar işittim.Böyle de manyak bir toplumuz.
düşünmeden adama dalınır.
Kardeş sen yoruldun. kenera geç birazda ben devam edeyim derdim herhalde.
kafasına kafasına sonra kızı alıp evime götürrüm yani bir şey olmuşmu filan.
Bizim gibi adamların yerine böyle barzoları seçen kızlar kahrolsunlar. hiç uğraşmam.
Geçen sene Ankara balgatta arabayla gidiyorum. Baktım bir kadın ağlıyor yanında da bi hödük. Biraz yavaşladım baktım çocuk kızı omzundan tutup kaldırmaya Çalışıyor. Durdum gittim Yanlarına. Sorun mu var dedim, sanane lan diye bağırdı adam. Bak düzgün Konuş kırarım kafanı filam derken yakasını topladım. Kadın kaldırdı kafasını sanane kardeşim gitsene dedi. iyi ne haliniz varsa görün deyip gittim. Artık gebertiyo olsa da gitmem. Kadın milleti abi. Fazla yağlarımı alıyo sen ne karışıyon der.
bir tekme de ben vururum kendini bu hallere düşürdüğü için.
güncel Önemli Başlıklar