bugün

genelde oyununda ve tavırlarında değişiklik olan kişidir.
edilen küfürlerden rahatsız olan kişidir.
bacak arası yemesi halı sahaya küsmesine neden olabilir.
daha önce hiç olmadığı kadar defansa gelir , forvete yardımcı olur , adam kovalar.
ekstra motivasyon ile oynayacak kişidir.
boş alanda rovaşataya kalkmaya çalışacak kişidir. her şutundan sonra döner sevgilisine bakar bu kişi. saçlarını düzeltir şöyle caka satar. halbuki sevgilisinin onu izlediği falan yoktur, muhtemelen bi kaç kız birlikte gelmişlerdir laklak yapıyolardır.
Sürekli top ister ve istediği topları alamayınca sanki aralarında futbolu en iyi bilen ve oynayan oymuş gibi caz yapar.
kıskanç olmayan arkadaşlarına erkek seyircilere güvenen kişidir.*
halı saha futbolunun doğasına aykırı olmasına rağmen maçta küfür etmeyen kişidir.
seyirci avantajıyla maçın yıldızı olması beklenen kişi.
fazladan efor sarfermesi gereken kişidir.
küfürleri diline dolanır.

- hay am...man allahım ahmet abi!
- ağzına tüküreyim ahmet abi
- allah cezanı vermesin ahmet abi
- topa öyle mi vurulur lan... keşke pas verseydin, pek bi müsaittim ahmet abi.

sporcunun zeki, çevik, atılgan ve de nezaket sahibi olduğunu isbat etmek durumundadır.
maçının lig tv nin yayınlayacağını bilen 1. lig topçusu kadar başarılı bir maç çıkaran kişi.
haraketlerinde artistik haraketler yansıyan kişidir. ne hikmetse kendisine kız arkadaş orada diye,bi havalar, bi bişiler oluverir kişisidir.
şanslıdır. futbolu seven ya da ona katlanabilen çok da kız yok hani şu dünyada.
karşı takımın gücünü hesaplayamadıysa, rezil olması kaçınılmazdır. zira, karşı tarafta da bayan güdülemesi söz konusudur.
jöleli saçını bozacak kadar kendini maça kaptıran kimsedir.
birşeyler ispatlamaya çalışıyodur. *
maça bir türlü konsantre olamayan kişidir.
kendisini ünlü bir futbolcu zannedecek kişidir. hareket yapmaya çalışacaktır.
en fazla o koşar kızın gözünde artı puan alacağını zanneder, sanki mustafa denizlinin kızıyla çıkıyormuş gibi triplere girer.
bunları izlemesi çok zevkli olur...

ama yok kız arkadaşı değil hoşlandığı kız kenardaysa o adama acırım ben. kötü oynarım diye tedirginlik içinde ne yapacağını şaşırabilir.
(kendimden biliyorum allahtan baya iyi oynadım ama bi boka yaramadı o ayrı tabi.)
barajlarda dikkat etmesi gereken kişidir.mazallah sonra kim götürür yengeyi.eve eve.
takımın ronaldosudur zaman zaman agresif zaman zaman sakin karakteriyle dikkat çeker.
çok komik tiplere bürünür bu arkadaşlar. her gol yedikten sonra 'hadi başlıyoruz beyler' demeler falan.