bugün

Dünyanın en güzel yemeği olmaya adaydır.
Efsane makarnadır. Öğrenci evinde bir arkadaş yapmıştı. Tadı hala damağımda.
Pahalıdır. Kim bulmus o kadar kiymayi. Evet.
sanmıyorum tadının güzel olacağını. ready for linç.
Tepsinin içinde bol sarımsaklı , salçalı 30 kişinin kaşığını daldırdığı makarna kadar güzel ve lezzetli değildir.
kıymadan tırsanlar ton balığı ile beraber fesleğen sosu kullanabilir.
müthiştir.

görsel
kıyma önceden iyice kavrulmuşsa ve maydonoz ilave edilmişse tamamdır. (yağsız etten )
spagettiden başka makarnalarda var yoldaşlar, ne bu more hep bir biçim.
görsel

Nefis bir tutku.
Bir firinda makarna olamaz.
Makarnanın en güzel hali. Taptığım halı. Üç gün önce iskenderimsi bişi yaptim kıymayla. Amacım tabaklara azar azar koyup kalan kıyma ile ertesi gün makarna yapıp yemek. Özledim çünkü.

Bir baktım annem kıymayı bol bol koymuş makarnaya yetmeyecek kadar kiyma kalmış.

Milletin tabagindan kıymasını aldım çaktırmadan:p ben bunu makarna yapacam diye:d

Ertesi gün makarnayı hasladim süzmek için tencereyi tuttuğum bez alev aldı öteki kulpu da tişörtümle tutuyordum. Elim de yanınca tencere devrildi tüm makarna saçıldı üstüme.

Kıyma kaldi öyle:p yiyemedik makarna:d

Bugün öğlen de şu kaynattim makarnayı açtım içine boşalttım suyun üstüne iki tane kurt çıktı. Sıcaktan makarna kurtlanmis.

O da çöpe gitti.

Yine yiyemedim makarna.

O sinirle merdivenlerden inip bir makarna almaya gidişim var görmen lazım sözlük:d

Amına korum makarnasınında kıymasının da diye diye:d

Ölmeden sakat kalmadan yiyebildigim için çok mesudum sözlük

görsel
Yalnız hepinizin attığı fotiklere baktim. Kıymalı makarna diye leş yiyorsunuz amk.

Damaaaana sictiklarim
benim gözümde en iyi makarnadır. ne peynirli ne sade daha üstününü tanımıyorum. üstteki ahbabıma afiyet olsun.
en sevdiğim makarna yemeğidir özellikle de düdüklü makarna ile yapılırsa.
Az önce bı tabak yedim nonoşlar fekat miydem ağrıdı. Akepeli deylim ya ondan sanırsam. Soylu istifa ayol???!!!+++
atmayın şu zehirli oku işte atmayın.
Makarna gibi basit bir malzemeden harika bir lezzet.
Reflü sahibi insanların miğdesine halay çektiren lezzet. (bkz: ben)
Olsada yesem.cok severim.