bugün

Olsada yesem.cok severim.
Reflü sahibi insanların miğdesine halay çektiren lezzet. (bkz: ben)
Makarna gibi basit bir malzemeden harika bir lezzet.
atmayın şu zehirli oku işte atmayın.
Az önce bı tabak yedim nonoşlar fekat miydem ağrıdı. Akepeli deylim ya ondan sanırsam. Soylu istifa ayol???!!!+++
en sevdiğim makarna yemeğidir özellikle de düdüklü makarna ile yapılırsa.
benim gözümde en iyi makarnadır. ne peynirli ne sade daha üstününü tanımıyorum. üstteki ahbabıma afiyet olsun.
Yalnız hepinizin attığı fotiklere baktim. Kıymalı makarna diye leş yiyorsunuz amk.

Damaaaana sictiklarim
Makarnanın en güzel hali. Taptığım halı. Üç gün önce iskenderimsi bişi yaptim kıymayla. Amacım tabaklara azar azar koyup kalan kıyma ile ertesi gün makarna yapıp yemek. Özledim çünkü.

Bir baktım annem kıymayı bol bol koymuş makarnaya yetmeyecek kadar kiyma kalmış.

Milletin tabagindan kıymasını aldım çaktırmadan:p ben bunu makarna yapacam diye:d

Ertesi gün makarnayı hasladim süzmek için tencereyi tuttuğum bez alev aldı öteki kulpu da tişörtümle tutuyordum. Elim de yanınca tencere devrildi tüm makarna saçıldı üstüme.

Kıyma kaldi öyle:p yiyemedik makarna:d

Bugün öğlen de şu kaynattim makarnayı açtım içine boşalttım suyun üstüne iki tane kurt çıktı. Sıcaktan makarna kurtlanmis.

O da çöpe gitti.

Yine yiyemedim makarna.

O sinirle merdivenlerden inip bir makarna almaya gidişim var görmen lazım sözlük:d

Amına korum makarnasınında kıymasının da diye diye:d

Ölmeden sakat kalmadan yiyebildigim için çok mesudum sözlük

görsel
Bir firinda makarna olamaz.
görsel

Nefis bir tutku.
spagettiden başka makarnalarda var yoldaşlar, ne bu more hep bir biçim.
kıyma önceden iyice kavrulmuşsa ve maydonoz ilave edilmişse tamamdır. (yağsız etten )
müthiştir.

görsel
kıymadan tırsanlar ton balığı ile beraber fesleğen sosu kullanabilir.
Tepsinin içinde bol sarımsaklı , salçalı 30 kişinin kaşığını daldırdığı makarna kadar güzel ve lezzetli değildir.
sanmıyorum tadının güzel olacağını. ready for linç.
Pahalıdır. Kim bulmus o kadar kiymayi. Evet.
Efsane makarnadır. Öğrenci evinde bir arkadaş yapmıştı. Tadı hala damağımda.
Dünyanın en güzel yemeği olmaya adaydır.
Yemeyip yanında yatılası lezzet..görsel
kıyma önceden iyice kavrulmuşsa evet. pembe kalmışsa hayır.
Ben çok seviyorum. hele şöyle güzel bir sosla hazırlanmışsa, çubuk makarnaysa enfes.
boncuk boncuk bir yiyecek türü.

görsel

(bkz: boncuk makarna)

yalarun. yok yalamam direkt yutarun.
Artık maliyetli olmaya başlamıştır.
Devir ayran makarna ekmek devridir.