bugün

allahı canı gönülden sevenlerdir.
dünyanın bütün dertlerinden sıkılmış insandır.
şahit olmak amaçlı istediğimdir. madem ölücez kıyametle birlikte ölelim de bir işe yarasın düşüncesidir.
(bkz: kıyamet geliyor kıyam et).
siz siz olun sakın ola 21 aralık günü gusül almadan sokağa çıkmayın. kopsa da kopmasa da işi sağlama alın yine de siz, koparsa da cenabet gitmemiş olursunuz öte tarafa..
Ya derin Yaraları vardır. Ya da bıkmışlardır ağır çalışmaktan. Ya da tek kurtuluş ümitleri kıyametin kopuşudur.
Benim de aralarında bulunduğum güruh. Ben Bok beyinlilerle aynı arz üzerinde yaşamak istemiyorum. Cehenneme gideyim yeter ki ama kopsun artık kıyamet. Çektiğim ızdırabın yüklendiğim vebalin en azından nedenini öğrenirim mizanın karşısında.
onlardan biri de ben .
Çoğu zaman yürekten istiyorum bunu. Ama bazen de bir his geliyor ve diyorum ki "önce iyiliğin kazandığını gözlerimle görmek istiyorum. Sonra ne oluyorsa olsun." Tabii ki bu iç ses hemen susuyor ve ardından depresif moduma geri dönüyorum.
Cehenneme gidicem biliyorum ama nafile bende istiyorum amk.
Haleti ruhiyeleri yerinde değildir.

Veya

Tek kendim ölmeye götüm yemiyor bari kıyamet kopsa da topyekun gitsek diye düşünen yavşak insanlardır.
evlenmeden kopmasın.
isteyen rus yada Ukrayna ordusuna yazılsın. Hem kıyameti görür, hemde ayda 3-4 bin dolar alır.