bugün

bilimsel olarak bir açıklaması olmasa de katıldığım yargıdır.
genel-geçer bilimsel bir gerçektir. özellikle kumrallar.
kesinlikle doğru olan hede.
bir sürü zeki- kıvırcık saçlı, düz saçlı- aptal kız tanımış olmam rağmen zeka düzeyinin yüksekliğini belli ettiği düşünülen pek çok ayrıntıdan biridir diyemeyeceğim söylem. Bilimsel söylentilerden biri olan beyin kıvrımının fazla olması doğruysa eğer saçın da kıvrımını beyinden alması gibi bir durum da olursa o zaman doğrulanır.*
zekiden çok daha sempatiklerdir.
sonradan olma kıvırcık yani permalı kızlara hakarettir.*
saçlarını düzleştirme çabaları küresel olarak kızların giderek aptallaştıklarının en büyük göstergesidir.
seksi olduğu gerçeği ile paralellik gösterir.
saçları kıvırcık kızların düz saçlı kızlara oranla daha zeki olduğunu belirten önermedir. saçtaki kıvrılma miktarı beyin kıvrımlarıyla mı orantılı sorusunu akla getirir.
Şehir efsanesi olan durumdur.
kesinlikle öyleyiz.
eğer bahse konu şey kıvırcık saçlı kızların zeki olmasıysa haklılık payı tartışmaya açıktır. yok sadece kıvırcık kızların zekiliği ise ben kusmak istiyorum. ayak tıranığından başlayıp başına kadar kıvrılarak giden bir kız mide bulandırıcı gibi duruyor.
saç düzleştiriciler, maşalar icad oldu mertlik bozuldu.
saç şekillerine göre zekanın da şekil aldığını düşünen insanların söylemi.
düz saçlı ve dagalı saçlı kızların zekaları nasıldır sorusunu akla getirir ayrıca. bu arada cümle de devriktir.

(bkz: kıvırcık kızlar)
(bkz: düz kızlar)
(bkz: dalgalı kızlar)
kıvırcık saçlı kızlar o kadar zeki olsalardı saç düzleştirici diye bir icat olmazdı. başkası gibi görünmeye, kendini değiştirmeye çalışmak zeki bir insanın yapacağı türden bir iş değil.
16 bin kadın ile yapılan istatistiğe göre, kıvırcık saçlı kadınların daha zeki olduğu ortaya çıkmıştır. diye bir şey okudum. kanım doğru çıktı.
kıvırcık saçımla yalanladığım önerme, nickten de anlaşılıyor öyle bir şey olmadığı. fazla söze gerek yok, geçiniz. tabi kıvırcıklarım gdo'lu ise bilemicim.
Bahsi geçen "kıvırcık" kavramı için: beyin kıvrımları. Kıvrımlar ve zeka doğru orantılıdır.
kızıl veya sarışınsa bide daha da seksi oluyorlar. pardon zeki.
saçı uzun olanın aklı kısa olur o kızımız bir afro olmalı ki tezimiz doğru çıksın efem..
ilginçtir. onu bilmem de kıvırcık saç kızlarda çirkini daha çirkin güzeli daha güzel gösterir.
Perma yaptırabilen kızların da parası vardır.