bugün

Trollugun de bi sınırı var. Yıllarını çocuk sahibi olmak için vermiş insanlar var sözlükte de dışarıda da. Hatta bu konuda ne dusunurler diye internette arastiranlar da. eksi karma kasmak için insanların hassas noktalarını kullanmayın.

Edit: imla.
birlikte olduğu kadını seven erkektir.
ileride kendisi kısır olursa-çıkarsa karısının daha verimli erkeklere gönül vermesini garipsemeyeceğini düşündüğüm kişi saçması.
kadını üreme makinası olarak gören insansılar olduğu müddetçe aşağılanacak, horlanacak, hayattan soğutulacak erkektir.

eğer kadını sevmişsem ne önemi var. elbette ayrı bir zevktir eli, yüzü, kaşı, gözü bana benzeyen bir bebek sahibi olmak ama olmuyorsa da olmuyordur. ölelim mi! gider evlatlık alır onu besler, büyütür, iyi bir insan olması için çalışırım. tabii sevdiğim kadınla...
ne yapsın onu terk edip başka bir bayanla evlenip 3 çocuk mu yapsın? 2 nci el kız alacaklara tavsiyeler şeklinde başlık açan insanların bulunduğu dünyaya 3 çocuk daha mı getirsin? hepimiz embesiliz. eğer gerçekten mutluysa o bir problem değil gider evlat edinirler.
kendisi de marulsa bu iş tamamdır.
kafası rahat insandır. herhangi bir korunma yolu kullanmayı sevmeyen erkektir.
kısır döngü ilişki yaşarlar. ayriyetten bol bol kısır yapıp yerler.
kısır bir erkekle beraber olan kadından farkı yoktur. herkesin çocuğu olacak diye bir şey yok.
Bir bakimdan sansli erkektir. Korundum korunmadim derdi yoktur. Seviyorsa ne sikinti olacak. illa cocuk diyorsa da tibbi yollari denerler olmadi evlatlik alirlar olur biter.
sana ne lan it. tepkisi verilen Önerme.
bol kufurlu not: sevdiyse sana giren ne amcik hosafi, gotverenin damadi, burjuva dumbuk. taytini siktigim.
ömür boyu kondom kullanmasına gerek olmayan erkektir. zürriyetini pek umursamıyorsa şanslıdır.
kısır olmayan kaşarla da olabilir, keyfi bilir.
Sorun olarak gormeyen erkektir illa cocuk istiyorsa bunun yolu sadece o degildir.
asıl erkek budur.
güncel Önemli Başlıklar