bugün

açık görüşlülük gereği kibarlık yapıp kıskandığını belli etmemeye çalışıyorsa tadından yenmez.
Çekilmeyecek kızdır. Evet.
kıskançlık özgüven eksikliğinin göstergesidir.
kıskanç kızlar bana seksi geliyor nedense. sadece beni sik der gibi havası oluyor.
görsel
Çoğu zaman denk geldiğim sinir bozucu tiplerdir önce insana yapışırlar sonra sizinle dost olduklarını savunurlar sonra da iftira atalarından tut sevdiğin adama kadar elde etmeye çalışırlar allah uzak tutsun.
Kız dediğin kıskanç olacak.
Yeni nesil bir yazar. Kostursun.
Kinci, hırslı, ağlak tipler olur genelde. Bir şeyleri elde etme tarzları farklıdır. Kendilerinde olmayan şeye zarar vermek en büyük hobileridir.

Düşman başına.
Türkiyeli(türk, kürt, göçmen) kizlarin nerdeyse hepsidir. En yakin arkadaslarini bile kiskanirlar sirf kendilerinde olmayan bir seyi karsilarindaki kişi sahip diye. Kalpleri kapkaranliktir çoğunun, allah islah etsindir.
istediğim tiptir. kadında erkekte kıskanmalıdır sevdiğini. kıskanmadan aşk mı olur sevgi mi. b*kunu çıkarmadan tabi.
erkeğin kıskancı neyse de, kadının kıskancı hiç çekilmiyor.

üniversite yıllarında bir sevgilim vardı, ikide bir cimcik atardı,

"ya ne var, niye cimcikliyon" dediğim zamanda,

"şu kız niye sana bakıyor sürekli" falan derdi.

ulan git kızı cimcikle o zaman benim suçum ne?
bu yaştan sonra kimseyi kıskanamam .
Kız olsun erkek olsun aşırısı hastalıktır.
Karşısındaki kişi güvenini tam olarak sağlayamamıştır yada çarpık, şaşı ve diş tellidir.
kıskanmazsa siklenmeyen kızdır. çok tatlıdır.
sadece kız demek yeterlidir, kıskanç sıfatı zaten temel özelliği olan birşeyi tekrarlamaktır. meyve armutu demek gibi birşey yani, armut zaten meyvedir.
tercih edilesi kızdır.
Kıskanıp da kısmanmadığı imajını veren modelleri de mevcuttur. Hangisi iyi bilemedim ki.
genellikle seven her kızdır.
kıskanmıyor gibi yapanları da mevcuttur ama emin olun içini kemiriyordur.

bazıları da her şeyi kıskanır, onlar tamamen fesat, nemruttur.
ölüsünde ise gayet sevilen kızdır, fazlası ecel gibi çöker erkek adama.
Her kadın kıskançtır. Kıskançlığın dozu ise erkeğe bağlıdır.
kendine güveni olmayan kızdır.
bütün kızlardır.
hiç çekilmeyendir.

ahh bi de bok atma çabaları yok mudur.

hı hı canım hı hı