bugün

amelie gibi olayım derler ama genellikle amele gibi olurlar.
Ben oluyorum. şaka lan şaka hemen ağzınızın suyu aktı tabi abazalar sizi.
Yüzleri güzel ve ufaktır. Ha değilse uzatın lütfen, kaynak falan yaptırın. Bir şey yaptırın ve uzatın.
ah ah diye iç çektiren kızlardır... ulan bir tane bulamadım kısa saçlı kız ya... bütün sevgililerim uzun saçlı oldu... saçını kısacık kestir dedim kestirmedi... içimde yaradır kısa saçlı kızlar ve acayip aşık olunasıdır...
Hastasıyım efenim. Israrcıyım.
Surekli saclarini uzat uzat diyenlere aldirmadan, kisa sacin modern ve tarz oldugunu bilerek odun vermeyen kadindir.
kısa saç farklıdır. sıradan değildir. çok özel ve taşıması bir o kadar da o zor , hele dalgalı saçlıysan . *
Cesaret edemedigim sac tipidir kisa sacli kislari oldum olasi severim.
kısa saçın kadında özgüveni gösterdiğini sanan kızlarımızdır.
belki bu hurafe olabilir ama bağzı hatun kişilere çok yakışıyor.
Mathilda olmak isterken yıldız tilbeye dönen kitlenin dahil olduğu kızlar.
zayıf ve küçük, kemikli bir yüzleri varsa çok tatlı ve seksilerdir.
an itibari ile benim de içine girdiğim kızlardır.

sevdim saçlarımı ya hoş oldu.
Kısa saçlı ünlü birisine özenip kafa yapısı aynı olmadığı halde onun saç şeklini yapmaktansa kendi kafa yapısına göre kestirdiyse saçını gayet hoş ve seksi olabilen kızlardır.
liseli kız kostümü ile bir derece çekilirler.
saçları kızıl veya morsa iyidir yoksa 5 para etmez.
beyaz ten ve ince kızlara kat be kat çekicilik katar.
uzun zaman sonra pişmanlık yaratır. eski fotolara bakıp ah güzelim saçlarım diye hayıflanarak üzülme sebebidir.
Saçlarından tutup cekmek zordur.
çoğu güzel değil.
saçını uzatması gereken kızlardır. kısa saç ne lan, askere de gidin isterseniz? yapmayın. açık ve net.
Yakıştıranları fenadır.
Abi bazılarına çok yakışıyor ya. Ölünür vallahi. Neyse. Yakışıyorsa öyle kalsındır.
iticilerdir. enseye kadar kısa kesilen saç tatlı geliyor, o şekilleri ayrı tutuyorum.
Kısa saçlı kız mı olur deme öyle çok değer verilmesini öğretiyorlar ki ağzını açar sinekleri doldurtur öyle şaşkınlık içerir. Net bilgidir.
yakışıyorsa sıkıntı yoktur.

ancak kişisel görüşüm bir hatunun saçlarının beline kadar uzanması yönünde. öyle seviyorum ben.