bugün

Çekici ve sempatik kızlardır.
(bkz: kadınları çekici yapan detaylar)

kısa hatta kısacık saç kendine güvenen kadının tercihidir.
Çokda kısa değilse normal kız kısa saçındansa birde yakışıyorsa tadından yenmez.
Bana göre aslında orta saç kumral kıvırcık daha iyi gibime geliyor. Zevkler ve renkler tartışılmaz.
çok kısa olanlar değil de biraz uzun olanlar daha tatlı ve sempatik. ama her kızada yakışmıyor lütfen herkes denemesin.
Üstün ırk.
Azgın olurlar. Evet.
Yüzleri küçük ve saçlardan kasıt küt ise neredeyse güzel çirkin her kıza yakışıyor.
Ufak tefek miyon bir kızsa çok sevimli olur. Yeme içme yanında yat.
iyisiniz iyi;

görsel
Su ana kadar hic olmadigimdir. Gerci omuz kısa oluyor dimi. Ama o kadar da olsun kirk yilin başı.
Iki sene once icinde oldugum gruptu. Bakimi kolay oluyor fakat insan eksik hissediyor kisa sacla. En guzeli uzun sac. <3
yakışıyorsa sıkıntı yoktur.

ancak kişisel görüşüm bir hatunun saçlarının beline kadar uzanması yönünde. öyle seviyorum ben.
Kısa saçlı kız mı olur deme öyle çok değer verilmesini öğretiyorlar ki ağzını açar sinekleri doldurtur öyle şaşkınlık içerir. Net bilgidir.
iticilerdir. enseye kadar kısa kesilen saç tatlı geliyor, o şekilleri ayrı tutuyorum.
Abi bazılarına çok yakışıyor ya. Ölünür vallahi. Neyse. Yakışıyorsa öyle kalsındır.
Yakıştıranları fenadır.
saçını uzatması gereken kızlardır. kısa saç ne lan, askere de gidin isterseniz? yapmayın. açık ve net.
çoğu güzel değil.
Saçlarından tutup cekmek zordur.
uzun zaman sonra pişmanlık yaratır. eski fotolara bakıp ah güzelim saçlarım diye hayıflanarak üzülme sebebidir.
beyaz ten ve ince kızlara kat be kat çekicilik katar.
saçları kızıl veya morsa iyidir yoksa 5 para etmez.
liseli kız kostümü ile bir derece çekilirler.