bugün

kendinize yakın erkeklerden hoşlanın. 1.60la 1.90 erkek istemeyin.
ve beni bulun.
not:1.70spor.
Kısa boylu kızların yere yakın totolarıyla güldükleri tavsiyelerdir.
kendinizi sevin hepiniz güzelsiniz.
deri ceket giymeyin asi olmuyorsunuz.
kalın topuklu ayakkabı giyin. hem uzuyorsun hem de kalın topuğu sayesinde düşer miyim diye bir endişen olmuyor. mis.
Üzülmeyin. Türk kadını genelde tıfıl oluyo. Ha birde yaşlanınca biraz daha çekerseniz. Resimleride tepeden çekiyonuz kafanız ve gözleriniz büyük çıkıyor.
boş tavsiyelerdir. kız veya erkek kim olursa olsun, bir insanı dış görünüşü ile irdelemeye çalışmak en basit tabir ile ahmaklıktır. insanların içini görme yetinizin bir an önce oluşması dileğiyle.

edit: bu mesajı eksileyenin amacını çözen olursa mesaj atmasını rica ediyorum.
1.90 lık filinta gibi adamları ziyan etmeyin gidin 1.70 lere aşık olun pls.
bir de pantolon giyip paçasını katlamayın bacak boyunuzu kısa gösteriyor zaten kısa gerçi.
(bkz: kısa boylu ayakkabılar giyinin)
Boyu uzun aklı kısa derler biz de, Ehe.
boyunuzdan büyük işlere girişmeyin.
bileği kapatan pantolonlar giyilmemelidir. bilekte biten ten rengini göstren pantolonlar tercih etmeliler. saçlarını uzun kullanmamalılar. uzun saç boyundan uzun durdugu için genelde alay meselesi olur. düşük bel pantolonlar daha kısa ve şişman gösterir.(her ne kadar zayıf olsan da). yüksek bel ve mini tşörtler kısa kızların genel tercihidir.(benimde). uzun ceket ile çingene yavrularına benzeyen kısa kızlar lütfen ama lütfen uzun ceket giyip altına topuklu saçma renkli ayakkabılar giymeyin.!
beni bulun.
Titreyin ve kendinize gelin.

görsel
üzülmeyin, her körün bir alıcısı vardır.
Değerinizi bilin.
dolgu topuk spor ayakkabı ve dar kot pantolon giymeyin .
Tatlısınız ayaklarına gelip sizi düşürmesinler dikkat edin çünkü hobbit gibisiniz.
ince bilekliyseniz mutlaka yuksek topuklu ayakkabi giyin canlarim.
Aç tavuk olup kendinizi tahıl ambarında zannetmeyin.
intihar edin.
kendi boyunuzla dalga geçin.o zaman sempatik oluyorsunuz.
Bol bol süt için.
aklın boyda oldugunu sanan dış görünüşe önem veren bir yazar.
uzun boylu olmak zorunda değilsiniz. olduğunuz gibi güzelsiniz. kusurlu insanların size dayattığı kusursuzluk imajından kurtulun.