bugün

Kafasına arkadan tokadı basıp "dolaşma lan ayak altında cep dabbesi" denmesi gereken durumdur.
Bir dezavantaj olduğu su götürmez bir gerçek olsa da, fiziksel özelliklerin zerre önemli olmadığını bilen insanlar için sadece bir ayrıntıdır.
Talihsiz bir durumdur.
1.66 boyundayım. lisede çok ağrıma giden bir durumdu bu. kas yapmaya, vücut şekillendirmeye merak salıyordum. başlıyordum evde şınavlar çekmeye. tek seferde 75 leri görebiliyordum.

gayet fit idim. şınavı çektikten sonra aynaya bakıyordum gene moralim bozuluyordu amk. kızlardan yana şansının hiç olmaması ayrı bir bokluk. hadi diyelim boy takıntısı olmayan bir kızı düşünün.

öyle ''ay ben uzun erkeklerle sevgili olurum sadece yha'' diyen tiplerden de değil. ama yine de kendisinden kısa olduğunu görünce istemez o erkeği. bakıyor ben 1.65 im. benden 5-6 cm uzun adam bile türkiye ortalamasının altında. ki zaten objektif bakacak olursak türkiye erkek boy ortalaması da düşük.

etrafımdakiler her şey boy değil diyip duruyor. tamam haklısınız da boyumun kısa olmasından memnuniyetsiz olmam, her şeyin boyla alakalı olduğunu düşündüğüm anlamına da gelmez.
175 altı falansa kısalığın durumun zor kardeş.
benim boy 166. annem 155, babam 160 falandır. bana boyun kısa kaldı dediklerine malzeme bu olduğu kadar diyorum. pek bir takıntı etmedim, zaten türk insanları zaten çok uzun boylu değil.
Boy entrysi kasılan başlık. Tamam benimki de 196.
161 boyundayım sorun yok 176 lik sevgilim olmuştu.
O meşhur klasik cümleyi ben söyleyeceğim.

Hazir misiniz ?.

'Boy devede de var' !.

Önemli olan ...
tip varsa cok cok buyuk bir eksik degil benim cevremden gordugum bu. 1.70 yakisikli adamlar her turlu 1.80+ ortalama tiplerden daha cok ilgi topluyor. tabii buna baska etkenleri katmiyorum gözlemlerim bu sekilde. 1.82 ortalama olmaktansa 1.70 yakisikli olmayi isterdim her turlu. ama kisa + tipte yoksa kötü baya. öyle karsi cinsi birak genel olarak dışlanıyorsun bile.