bugün

orjinal adı los abrazos rotos olan, ocak 2010'da vizyona girecek pedro almodovar filmi.
Kırık kucaklaşmalar izlendi hastasıyım ama bence Pedro Almodovar'ın en iyi filmi değil. bu çok klişe bir hikaye olmuş hatta dalga geçilesi yeşilçam klasiklerinden bile denebilir. volver'den beri heyecanla beklediğime değmedi onda ki dramatik kurgu çok daha sağlamdı nerde obsesif askları mükkemel anlatan pedro, penelope cruz'un iyi oyunculuğuna rağmen bunu saymıyorum. ayrıca henry caine'in mateo'un babası olduğunu sahilde ki sahnede kadının onları hüzünlü gözlerle izlemesinden anladım film onlar için mutlu son ile bitiyor ama benim için hayal kırıklığı.
pedro almodovar 'ın yeni filmi. başrollerinden birinde penelope cruz'un da yer aldığı filmde, kör olduğu için adını değiştirmekle ve geçmişine bir çizgi çekmekle birlikte yeni adıyla hala senaryo yazan bir erkek yönetmenin bazı gelişmeler sonucunda geçmişiyle ve etrafındakilerle hesaplaşması işlenmektedir. filmde dolaylı yoldan almodovar'ın eski bir filmine de gönderme yapıldığından, film ünlü yönetmenin yeni filmleriyle eski filmlerinin tadını bir bakıma harmanlamış olmaktadır.