bugün

Her erkekte olması gerekendir. özellikle kız meselesinde bu kırmızı çizgileri korumak gerekir aşk, sevgi ne olursa olsun kız sizin kırmızı çizginizi geçtiği zaman aşktan dolayı izin verirseniz diğer kırmızı çizgilerde ihlal edilir ve dağıtılırsınız ama sağlam olursanız, çizgi geçildiği zaman tepki verirseniz kıza karşı siz baskın olursunuz. Tamamen tecrübe bunlar. Kötü davranın demiyorum ama aşkınız gözünüzü kör etmesin, kırmızı çizgiler önemli.
Bay tahminde bile daha mantıklı muhabbet oluyor. Bu kadar iqsu düşük insanı nasıl bir araya getirebildiniz vallahi büyük başarı.
bence piyasadaki en iyi spor tartışma programı...

hem kaliteli yorumlar
seviyeli tartışma
bilgili (spor cahili insanlar olmadan) yorumcular var
özellikle (bkz: mehmet ayan) bu konuda hem tarafsız hem iyi yorumcu.

umarım bozmazlar..
bu programdaki vatandaşların hiçbirini sevmem ama bir şekilde izletiyor kendini ilginç .
izleyenlerin azımsanamayacak kadarının yorumcularını antipatik bulduğu, ancak bir şekilde yine de izlediği program.

türk spor medyası izleyicileri ne yapmak, nereye varmak istemektedir ayrı bir olay ancak ben programı ve yorumcularını gayet kaliteli buluyorum.

edit:imla.
Seviyeli futbol programı.

Sohbetleri şahane.
an itibariyle ntv sporda yayınlanan program. izlemesi oldukça keyifli.
güzel bir dizi tavsiye ederim arkadaşlar izlenmeye değer.
belkide spor programları içinde en iyisi buydu...
ntvspor kapaninca bu programda bitti.
mehnet ayan
serdar ali çeliker
erbatur Ergenekon ile keyifli sohbet vardı...
fakir tayfanın izlediği spor programı. ee siz kim beinsports izlemek kim tabiki size göre en iyi programdır.
Vardır orayı aşanlar içimde.
bir spor programında dönmesi icap eden her türlü geyiğin, boşun yapıldığı programdı. ekmek gibi su gibi bağımlısıydım lise zamanlarında. güzel günlerdi... şuraya efsanelerden 3 liraya döner olur mu, çakarlı kamyonet muhabbetlerini bırakayım hahaha...
https://youtu.be/IeoHz_bLE0E
https://youtu.be/ExUjGd5Bn9s
Birincil anlamı dışında kullanıldığında insanların kendi içindeki özel, kutsal, sınırı aşılmayacak mevzuları anlatan bir ibare.

Herkesin bir kırmızı çizgisi olabilir.

Benim kırmızı çizgim ise yemek konusu.

Israrlara boyun eğip de bir şey yemem.

Yersem de kusarım.

Zaten bu kusmalar da işi kırmızı çizgi seviyesine getirdi.
Bir kere geçildi mi artık kırmızılığı kalmaz. Sonrasında sürekli geçilecektir. Tecrübeyle sabittir.

O sebeple gerçek anlamda kırmızı çizgilerinizi net belirleyin ki geçildiğinde ne olacağı bilinsin.