bugün

tribalite fotoğraflarının ana fikrinin kaynaklandığını düşündüğüm, birkaç bulaşık makinası yıkamasından geçince koyu kırmızısını kaybeden hoş bardak.

Hep bu bardağın (mug,kupa,fincan ne dersen bardak sonuçta.:) ) nescafe reklamında iki elle kavranarak, arzulanan tatlı kız imajını bardak vasıtasıyla anlatmasıyla ortaya çıktı çoğu tribal kategorisine giren, siyah beyaz, bardağını iki elle kavramış, arzulanan kişi olmayı dileyen fotoğraflar..:)

işte budur. http://www.gidateknik.com...loads/2010/08/nescafe.jpg
tüm içeceklerin tadını sanki daha bir güzelleştiren, ona karşı özel duygular beslediğim bardak. bir bardak bu kadar mı güzel olur.
porselen bir bardak.
nescafenin lezzeti bunda anlaşılır.
Dünyanın en başarılı kampanyası olduğuna inanıyorum, istisnasız her evde 1 tane var, televizyonda izlediğiniz her programda denk geliyorsunuz, kırmızı bardak artık nescafé ile birleşmiş durumda.
Ancak kısa bir süre önce sanırım bardakta değişikliğe gitmişler, keskin olan kenarları yumuşatarak ovallik vermişler, hali ile eskisine oranla içmek zorlaşmış gibi.
bilinç altına marka nasıl işlenir buna çok iyi bir örnek olan materyal.
Hiç unutmam onu ilk defa tolga müthişsin diyerek kahve içen kızın elinde gördüm.

Fıstık benim olmalı misali gittim 50 li üçü bir arada aldım sırf benim de olsun diye.