bugün

yeni bir üçüncü nesil yazar. *
küçük iskender'in bir kitabıdır. tam adı: the kırmızı başlıklı istasyon şefi'dir. * *
başlıkları okumadan entry girdigini düşündügüm yazar.
nickini çok beğendiğim uuser. *
sözlük için çabalarını takdir ettiğim yazardır.
teveccühlerinize(umarım doğru yazmısımdır) layik olmaya çalısan yazar.
(bkz: şu anda dinlediğiniz şarkı)
(bkz: şu anda yaptığınız şey)

gibi yaratıcı başlıkların sahibi. ne kadar teveccüh etsek az.
hakan şükür sevgisinin çok fazla olduğunu düşündüğüm nesildaş.
bayramimi ilk kutlayan yuce sahsiyet.
hepinize teşekkür eden yazar.
severek takıp edılesı ; senı gıdı ufacık tefecık ıcı dolu tursucuk dıyesım dedıgım sahsıyet
kendisine haydi patikleri, başlıkları kuşanalım galatasaray maçına gidelim diye haykırmak istediğim yazar. *
(bkz: kırmızı baslıklı itfaiye şefi)
Hakan şükür'e yoğun bir sevgisi olan yazar. ama bu kadar olmamalı yani başlık ne olursa olsun konuya hakan şükür'den girmesi insanı yarma noktasına getirmiştir.
başlık.. aşk
kirmizi baslikli istasyon sefi - onu bunu sktir edinde hakan şükür süper topçu ya efsane adam. aşk karın doyurmaz ben size ne diyorum az dinleyin hakan şükür...
son zamanlarda oldukca dikkat ceken yazar. yazdiklariyla espri yetenegiyle (kendim icin de soyluyorum)entrysi gorulunce durulan ve saonuna kadar okunan yazar.
30 dakika tek ayak üstende duran çaylak cezasını alan tekrar yerine geçip oturan yazar.
(bkz: disiplin cezası)
(bkz: kader ortagi)
(bkz: gecmis olsun)
zeki insan, ayrıca iyi de biri...

(bkz: kırmızı başlıklı kurt)
(#804741) numarali entryinin sahibi olaganustu insan.
(bkz: kırmızı baslıklı hakan sukur)
hakkında enrtylerindeki bir çelişki sebebiyle mesaj attığımda eleştirime müthiş olgunlukla cevap veren yazar.*
galatasaraylılığı ve nefis entryleriyle sözlüğe renk katan yazar.
hem galatasaraylıdır hem de çok duyarlı bir insandır
17 aylık bebeğe tecavüz başlığına girdiği entrylerden anlaşılacağı üzere olaya fena halde köpürmüştür. sonuna kadar da haklıdır. * * * *
fala bakmaktan anlamayan yazardır. bakmak zorunda kalırsa en afillisinden sallayacak olan yazardır.
galatasarayli kimligiyle sevdigim yazar.tanimasamda seviyorum. (bkz: Allah Allah)