bugün

Türkiye ile Kırgızistan'ın, ahmet yesevi üniversitesi örneğinden hareketle kurdukları uluslararası üniversite. Bişkek'tedir.
türkoloji bölümünün bulunduğu üniversite. bir türkolog için bu üniversiteden mezun olmak bir avantajdır. çünkü 4 sene o toprakları tanıdıktan sonra orada işe başlamanız kolay olacaktır. malum türkologların araştırma alanları orta asya'dır çoğunlukla.
nasıl bir üniversite olduğu muamma bir üniversite. hiç mi okuyan yoktur üniversitede bilinmez.
verdiği eğitim ile türkiye'de ki çoğu üniversiteyi geride bırakabilecek üniversite.
kampüsü, eğitim şartları ortam olarak türkiye'de okumaktan çok daha farklı deneyimlere sahim olacağınız üniversite.
öğreneceğiniz yabancı diller arasında da rusça bonus olarak verilmektedir.
Okumak istedigim fakat hakkında bir bilgim olmadıgı üniversitedir. Not:olan varsa yardımcı olsun.
türki ülkelerde kurduğumuz ortak devlet üniversitelerinden biridir.
ingiliz dili ve edebiyatı bölümü için tercih etmeyi düşündüğüm üniversite.

okuyan veya hakkında bilgisi olan varsa mesaj atabilirse çok mutlu olurum.
türkoloji bolumune gitmek istediğim üniversite. bilgisi olan mesaj atabilirmi?
Tutturupta gitmediğim üniversite.
kırgızistan'da çok cafcaflı olan üniversite.
diplomanız olsun iş garanti, bizdeki bilkent- odtü misali.

ama türkiye'De nasıldır bilemiyorum.
çok enteresan bir üniversite.

''manas'a okuyum diye gittim...'' deyince çok komik oluyor lan. küfür gibi aynı.
okuyan arkadaslar varsa bana ulasabilirmi ? hakkinda bilgi edinmek istedigim bir universite.
Manas diyince Knightta'ki '' Manes'' serveri geldi lan aklıma direk. özledik reyiz.
Kazananlarin yuzde sekseninin pisman oldugu okuldur.Sebebi ise baskent biskekteki rusvetci polisler ve hatunlarla anlasmali olan polislerdir ha bide her turkun kardes ulke hayaliyle gidip kirgizlar tarafindan soyulmaya calisilmasida vardi
türkoloji okumak için gitmeyi düşündüğüm üniversitedir.
Sosyoloji yüksek lisans kazandığım üniversite. iyi mi kötü mü gidince öğreneceğiz. Biraz heyecan lazım öyle değil mi?
güncel Önemli Başlıklar