dizinin ismi kırgın semeler olmalıymış bence. zengin-fakir, iyi-kötü ayrımına izleyicinin zeka seviyesinin yetmeyeceğini düşünmüş olmalılar ki insanın gözüne gözüne sokuyorlar. ama tabi ki en önemlisi 'kemalim yapmaz.'
Poff sinirlerimi bozan dizi.böğkk.
Final yapsın artık yeter!
Hobi olarak ağlıyorlar, anlam veremiyoruz.

Hepsi en az bir kez ölümden döndü, beyaz ışığı gördü geri döndü. bu yetimhane bi şahane dostum.
baya ciddi ciddi izleyeni olan dizi. bir de yorum yapıp tartışıyorlar. ne günlere kaldık.
Ay parçalarının hepsi, o kadar olaya, bakımsızlığa, yuvaya, koşuşturmaya, ağlamaya rağmen sarayda yaşayan prensesler gibi bakımlı, saçlar başlar yapılı, birbirinden güzel ve azgınlıklarından daha lisede evleniyorlar.

Adı "kızgın çiçekler" olarak değiştirilmeli.

edit: Sözlükteki kızgın çiçeklerden biri beni haşladı, yuva değil çocuk esirgeme kurumu o diye.
(bkz: bi bitmediniz amk) dedirten dizidir..
Gene ağlıyorlar. Hayır..
Kemal'in yerinde olmak isterdim sekiz on tane sahipsiz tazecik avrat ortalıkta koşuşup duruyor, biri kaçsa kucağından öbürü düşüyor.
ya amına koyim böyle dizinin tamam mı.

evdekiler izliyor, kenarda sinir krizi geçiriyorum ya.
bi tane kemal tutturmuşlar amk, kaç bölümdür adamı bi öldürüp çöpe atamadılar.
kafayı yiyeceğim.
Fantastik bir dizi olma yolunda hızla ilerliyor.
dramı alıp yağda soğan ve salçayla kavurup 1 buçuk saat kısık ateşte pişiriyorsunuz. dramı anneli bacılı, fakirlikli, zengin kız fakir oğlanlı vs. nasıl yaparsanız yapın lezzet verir. aq anamın dizinde oturayım dedim bu akşam. çalışırım bir yandan. ilk başlarda ciğerimi söktü bu dram yemeği ama alışılıyor etki etmiyor artık.

ulan kızın anası ölüyor. benim arkadaşım vefat etti. anası babası çıkarmadı o kadar cayırtıyı. kimi sikiyosunuz kardeşim?
(bkz: kemalim yapmaz)
bu ne ya vıcık vıcık.

tam mal dizisi.
Televizyonda yayınlanmasının yasak olması gerektiği tipte dizilerden. izleyicinin psikolojisini bozacak cinsten bir dizi zira. Eşek kelimesini sansürlerler ama ağır psikolojik işkenceler serbesttir. Ne memleket be.
nerden uyarlandı bilemiyorum ama dram dozajı aşırı yüksek. izliyordum başından beri ama sıktı iyice.fazla duygusallığa gelemiyorum zaten moralim genelde bozuk.
Bu kızlar lise öğrencisiyse ben daha ilkokul birinci sınıftayım.
Ablam yaşında kızlar bunlar lan asdfghjk.

Bir de kazık kadar halleriyle yetiştirme yurdundalar. Çocuk doğuracak yaşta utanmadan ergencilik oynuyorlar ayıp ayıp.
Gelmiş geçmiş en kemalist kadını barındıran bir dizi.
Ulan ne zaman değiştirsem karşıma ne zaman çıksalar ağlıyorlar aq ne desem bilmiyorum böyle kemal olmaz olsun.
kemal gibi sevdiğine bağlı, başkasını gözü görmeyen insanlar kalmadı artık sadece dizilerde görebiliyoruz.
nerde o eski aşklar.
Kızın annesi ölmüş; iki küçük kardeşiyle işsiz güçüz ailesiz tek başına kalmış; yatacak yeri yok, annesini öldüren, hayatını karartan sapık ensesinde aşiftenin tek derdi ise eski erkek arkadaşının kendisini mi cemreyi mi sevdiği noktasında düğümlenmiş.

Diğeri kendisine tecavüz etmeye kalkan, mahkemelere düşüren tiple beraber sinemalarda canımda cicimde...

bir diğeri daha götünde don yok kendisi gibi götünde don olmayan, liseyi bile bitirmemiş bir avanak avniyle evlenmiş.

Diyorum size dizinin adı "kırgın" değil "kızgın çiçekler", hatta "azgın çiçekler" olarak değiştirilmeli.
En sevmedigim ve gereksiz dizilerden birisi. Hayatimizda yeterince üzülecek seyler var birde baskalarindan tüyo almayalim uzulmek icin. Daha cok ahlaki ogreten ve bizi calismaya azimli olmaya iten yararli diziler olmali.
hiç izlemediğim ama bir kemal muhabbetinin dönüp durduğu dizi. ilk piyasaya çıktığı zamanlar bu kemal sünepe dizinin öyle güldürmelik çerez karakterlerden biri heralde diye düşünmüştüm adam amerikalı seri katiller gibi ordan oraya atlayıp bulduğunu indiriyor. ne kemalmiş amk. kemalim yapmaz diyen karısını da bu psikopat öldürmüş heralde.
Annanemin hastası olduğu dizi. Ben de hastayım. Ama diziye değil. Eylül galiba dizideki adı. Araştırdım damla imiş gerçek ismi. Çok tatlı lan...
Aramızda gizli kemallerin var olduğunu gösteren dizi *