bugün

Onun basın açıklaması yaptığı zarif bir koltuğu var. O koltukta oturuşunu görünce ben bile mest oluyorum, o nasıl bıraksın?
etmez siz olsanız siz de etmezdiniz. değişiklik isteyen kurultaya gider.
kendisinin iyi biri olduğuna inanıyorum, ama maalesef chpye zarar veriyor.

tamam tum imkansizliklara ragmen %49 u orgutledi, belki hayir kazandi ama kagit ustunde secimi kaybetti ona lafim yok. hizmetleri icin sahsim adına tesekkur ederim.

Ancak olmuyor Kılıçdaroğlu, maalesef olmuyor. Halkın kafasında bu adam sskyi batirdi algisi olusmus bi kere, agzinla kaplan tutsan yaranamazsin artik.

istifa da bir hizmettir, yerine karizmatik, daha orta yoldan gidip muhafazakarları da kapsayacak, ruhu dürüst ama ağzı yalan konuşabilen, mumkunse uzun boylu ve yakisikli, yumrugunu masaya vurup istedigini gerekirse hir gür ile elde edecek, ataturk mussolini stalin hitler franco erdogan gibi lideri oldugu kitleyi gerekirse ölmeye ikna edecek kadar gözü kara ve lider özellikli biri gelmesi gerekiyor.

böyle bir adam bulun, 2019 seçimlerinde devlet baskani olmazsa perdeye sarilip erduvan erduvan gotuyun giliyim erduvan diyerek yerlerde yuvarlanicam.
yazılı açıklama yapmış.

özetle bu referandum bir başarıdır.?*=)(/&%+^'

artık utanma da yok.
Normal olandır. Neden istifa etsin sözde evet çıkabilir ama gerçekte hayır çıktığı bariz belli * size sınavda full kopya çekme hakkı verseler çekmeyecek misiniz ? Azıcık mantıklı düşünün en az %55 hayır çıktı değilse hile hurda ile 51 değil 60 yapardınız.
Kendi iradesiyle gelmeyen kendi iradesiyle gitmez denilesi başlık. (bkz: kaset ile gelen kaset ile gider)
çok ilginç bir durum.

devletin parasıyla,
devletin arabası, uçağıyla, devletin bürokratı, memuruyla
" hayır " kampanyası yürütmediği için kemal kılıçdaroğlu istifa etmeli öyle mi ?

yurttaşa vatan haini demediği için,

yurttaşa terörist demediği için istifa etmeli öyle mi ?

1400 yıllık mağaranın kapısındaki örümcek ağını getirip uçak kapısına monte etmediği için istifa etmeli değil mi ?

" hayır diyerek ahretinizi ateşe atmayın " gibi abuk- subuk, cümlelerle din bezirganlığı yapmadığı için istifa etmeli değil mi ?

600.000 oyla seçim kazandık diye göbek atanlara,

tümünün evet olan 2.500.000 mühürsüz oy' la " yenildiği için kılıçdaroğlu istifa etmeli öyle mi ?

siz kafayı yemişsiniz.

hileye ve sahtekarlığa teslim olanların

haktan ve halktan, şeref ve haysiyetten, erdem ve ahlaktan bahsetmeye hakkı yoktur.

seçimi hayır kazandı kılıçdaroğlu.

akşener- oğan kazandı. halk kazandı. bunu biliyoruz.

adam gibi değilsin, adamın dibisin kılıçdaroğlu.

sakın bir tayyip olma. hele hele asla bir devlet bahçeli olma. iyiki varsın.