bugün

bu ramazan da kendisinden beklediğimiz sosyal hizmet anlayışıdır. chp bu sayede halktan kopuk olmadığını gösterebilir. bakalım görecek miyiz bu manzaraları.. görürsem dişimi kıracağım..
hangi gece konduda iftar açacağını unutacağı bir durumdur.
Arkadaş adamın zaten oruç tutacağı belli değil.(Kesin bişey söylemiyeyim) iftar açacam diye gidip de zaten üç kuruşla geçinen bir ailenin ekmeğine ortak olmasın.
galoşlarını giyip pek de güzel yapacağıdır.
kılıçdaroğlu ne zamandır oruç tutuyor denilen olay.
En azından halkla ilgileneceğini göstermek istiyor olabilir.
gösteriş olduğunu düşündüğüm hadise.
kılıçdaroğlu oruç tutar mı sorusunun sorulacağı kesindir.
(bkz: iki ucu boklu değnek)
önce oruç tutması lazım. bu konuda kemal amcanın tavrı nettir. oruç tutmuyorum o yüzden de iftara gitmem.
iftar değil, akşam yemeği olur bu ziyaret.
tamamen kılıçdaroğlu'nun oruç tutup tutmayacağına getirilmeye çalışılan konudur. oruç tutmaması yobazlara, bağnazlara, örümcek kafalılara fena halde dert olacaktır.
flash haber ile stardan yayınlanabilecek durumdur.
zira her hareketi starda flash haber olmaktadır.
bazı orospu çocukları, önce islamı hoşgörü dini olarak belirtip akabinde başkalarının orucunu tutup tutmamasını eleştirmesi çok aciz ve eziklik duyguları içerisinde yaşadıklarını gösteriyor bana.
kimeye doğrudan hakaret etmedim. bunu da format dahilinde belirtelim.
kılıçdaroğlu'nun herhangi bir gecekonduya gidip yapacağı iftar açma eylemdir.***
reklam kokan hareketler bırakın villasında açsın bogaz da açsın ama adam olsun adam hepsi için bu söylediklerim
adam gibi adam yok görünürde bu nasıl bi iştir.
gecekonduları sadece seçim zamanında hatırladığı için pek mümkün olmayan durumdur.
kendi cebinden vermiş edaları ile herhangi bir ilin iftar çadırında iftar açacağı kesin olan akp lideri ve kadrolarından haylice samimi olan davranış olacaktır.
benim vergimle milletime yemek dağıt, sonrada kasıla kasıla bana küfret.
aferin sana, durmak yok, yola devam.
yol dediyse, ezip geçtiği cumhuriyetimiz ve onun yılmaz savunucularıdır, haberiniz ola.
bastığın yerleri yol diye geçme yandaş.
basıp geçtiğin senin geleceğindir.