bugün

NAMAZ kılmayı bilse eminim giderdi fakat kıbleyi de karıştırırdı.
kişisel tercih meselesidir. fakat bence eleştirenlere bakmak gerekiyor ilk etap. eleştirenler camii avlusunda değil de pc başında entry girme işi ile alakadarlarsa şaşılacak bir olay var demektir, mantıksızlıktır.

not: entry girmiyor da olabilirler. xhamster falan mesela..

not 2: lan eksileyeceğine camiye git.
tercih meselesidir devleti soyan bundan dolayı ev hapsi almış kişinin cenazaesine katılmaması şaşırtmamıştır.
Halkın bazı kesiminin gözünde artı oy alma çabası ile inanmadığı vs davranışlarda bulunan ve sözler sarf eden bir politikacı için katılınması gereken bir organizasyon(!) du. Bu ihtimal varken katılmıyorsa: işi vardır katılmamıştır, normal. "Zaten o ölse erbakan da onun cenazesine katılmayacak değil mi?". Bunu düşünüp katılmamış da olabilir tabi.
(bkz: erbakanın kılıçtaroğlu'nun cenazesine katılamayacak olması)

adam haklı beyler. sonuçta erbakan öldü ve kılıçdaroğlunun cenazesine gelmeyecek olması durumundan mütevelli kılıçdaroğlu bana gelmeyecek olan adama gitmem mantığı ile yaklaşmıştır. * *
ingiltere'de çünkü.
son alınan bilgilere göre cenaze törenine geri geri geldiği için yetişme olasılığı yoktur.
vardır elbet bir bildiği. bu hareketi boşuna yapmamıştır kendisi. cevabını da belirtecektir.
Erbakan'ın ölümünü bile kemal kılıçdaroğluna çamur atmak için kullanmak zorunda kalmak aslında nasıl bir moral bozukluğu içinde olduklarını ispat ediyor akapeli yurttaşlarımızın...

Hocaya "lütfeder gibi" bir af, bir de torba yasasına ayak üstü "taksitlendirme"imkanıç...

sonrasında timsah gözyaşları...

adam sağlığında hakkını helal etmedi yalnız şimdi "talebesiyiz" diye gözyaşı dökenlere...
Hiç şaşırtmadı.
cenaze namazını kılmayı bilmediğine delalettir.
Şaşırtmamakla birlikte insanlığının boyutlarını da gözler önüne sermiştir.
cenaze töreninde kullanmak üzere kendine rayban marka gözlük bulamamasından dolayı katılamamıştır.
80 kişilik kafile parasıyla birlikte uçak parasını karşılayacak olan varsa özel jetime haber veriyorum.
(bkz: başbakanın şehit cenazesine gidememesi)
fikirlerini ve düşünceleriyle tamamen zıt olduğu ve
kayıp trilyon suçlusu bir adamın cenaze töreninde "nasıl bilirdiniz?" sorusuna "hırsız bilirdik" derse linçe uğrayacağı için ve yalan yere saf tutmak ona yakışmadığı için katılmamış olabilir.
ülkeyi soyup soğanı çevirsin adam ama namaz kılsın, dindar olsun tüm günahları affolsun. böyle birşey yok arkadaşlar. kimsenin namaz kılıp kılmaması kimseyi ilgilendirmez. kendiniz gibi olmayanı hemen karalama politikalarına girişmeyin. adam zaten ingiltere'de. insanların kafayı neden bukadar dinle bozduklarını anlamış değilim.
ölüden bile rant kapmaya çalışan ahlaksız siyasal islamcıları tanımamıza vesile olmuştur. yavrucuklarım burada timsah gözyaşı dökeceğinize gitseydinizya cenazeye. gitmiyorsanız bile bazılarınız gibi takiye yapıp, gitmiş gibi davransaydınız. her neyse... erbakan'ın kılıçdaroğlu'nun hayatında önemli bir yeri yoktur. ama partisine gitmiş taziyelerini iletmiştir. bence sorun (bkz: fethullah in erbakan ın cenazesine katılmaması) dır. sonuçta aynı tastan yemek yemedi mi bunlar. gülen gülen deyip ağlayıp sızlamıyo musunuz? hani nerde?
CENAZE MERASiMiNE KAYDINI BULAMAMIŞ ONDAN.
KATILSA iyi olurdu.. KATILMADIĞI iÇiN çok birşey kaybetmiş sayılmaz..

kişisel tercihtir.
atatürk'ün ölüm yıldönümü yani 10 kasımda törenlere, yurtdışındayım diyerek katılmayan başbakanın durumu kadar kötü bir durum değildir.

edit:birilerinin zoruna gitmiş. darısı fethullah'ında başına efendim. o zaman ben bile geleceğim cenazesine. neden mi? halinize bakıp gülmek için.
'nasıl bilirdiniz' sorusu karşısında tıkanıp kalamamak istemesinden olabilir. ne dese şimdi. iyi bilirdik dese bi türlü çalmaktan dolandırmaktan bahsetse bir türlü.
en iyisini yapmıştır efendim.
fethullah gülen'in alevi olduğunu öğrenmemize vesile olmuş, hayattaki tek vazifesi hava tüketmek olan kişileri de bize göstermiştir. şakirt olmak zor zanaat. bu utanmamazlık eşiği nasıl yakalanıyor anlayabilmiş değilim.
edit: lan dallama evladım, madem sileceksin altından kalkamayacağın entry'i ne diye giriyorsun. yine çaktın şakirt.
(bkz: fethullah in erbakan ın cenazesine katılmaması)*
Kalabalık ortam olacağını düşünerekten ezilmekten korkmak gibi...

(bkz: http://i.sabah.com.tr/sb/..._nsi_istanbulda/013_d.jpg)