pek şaşırtan bir gelişme değil.

https://www.59saniye.com/...rk-ilkelerini-sayamamasi/

(bkz: kemal kılıçdaroğlu bir fetö projesi mi)
Adam oturup öğrenci gibi sana ilkeleri mi sayacak ne alaka. Her boku işinize geldiği gibi anlamayin.
cevap vermek zorunda mı? Atatürk'ün ilkelerini say ne demek lan. Tek soru kendisi recep'e yaklaşıp bu tür bir soru sorabilir mi? Yoksa dayak mı yer?
ayar değil nezakettir.

kaynak : #35958942
Zerre umrumda olmayan durum.

Sayamamistir yani normaldir her zamanki halleri.

Ben bu adama hic kızmıyorum artık.

Kendisini Canhıraş savunup oy veren kafasizlar olduKtan sonra daha çok rezillik yaşar chp.
keşke öldürülen pkk ve dhkpc militanlarının isimlerini sorsaydı, sayardı hemen...
kazmaliktir baska bir sey degil.
soruyu soranın partisi belli.
kesinlikle akpli o şahıs.
ben kılıçdaroğlu'nun yerinde olsam şöyle soru sorardım :
'peki pkklılarla oslo'da görüşeni ve feto'ya hocaefendi diyeni de söyler misin ?
ben onun kim olduğunu bilmiyorum da ?
bir aydınlat beni. '

o zaman g.t olurdu, o herif.
kılıçdaroğlu'nu gram sevmem ama soruyu soran şark kurnazı.
öyle olduğu 100 m öteden belli.

not: kılıçdaroğlu'nu gram sevmem.
o partiyi atatürk yönetti, ecevit yönetti, inönü yönetti.
kılıçdaroğlu oldukça yetersiz birisi.
buna hiç şüphe yok.
çünkü inanmıyor adam. o yüzden sayamıyor.
Saymak veya yaratıcı bir cevap vermek yerine şahsın kimliğini sorması olayı. Şahsın Kimliğini niye sorarsın bu durumda? Korkutmak için, yalnız adam ne korktu ya la.
7+4 yaklaşık 12 diyen biri için çok büyük beklenti.
Atatürk'ün tam adını bilmeyen aktrollerin yeni eğlencesi.
Niye saysin ki hemşerim. Ak partili değilim diyen akpli bilmiyorsa öğretsin ama ona karşı değilim.
Bir yöneticilik mülakatında adaylara oturdukları sandalyeye çıkıp dans etmeleri söylenmiş. Komutu uygulayan adayların tamamı elenmiş. Doğal olarak.
Aşağılama amacı güden, art niyetli istekleri yerine getiren kişi yönetici olamaz. Chp'nin lideri olan kişinin atatürk ilkelerini bilmediğini ima ederek saymasını istemek, aşağılamadır.
Kılıçdaroğlu her zamanki gibi alttan aldı.
Böyle bir hareket rte'ye yapılsaydı, koruma ordusu adamı hastanelik ederdi.
0:00 0:28
konuşurken parmağını gözüme gözüme sallayan şahsa cevap vermeyi geç kaale bile almazdım ben. keşke ikinci sorusuna da cevap vermeseymış.
Kılıçdaroğlu'na bu soruyu sormuş kendisi de cevap vermek için dinlemiştir. Bakınız baştan söyleyeyim ne chpli ne de kılıçdaroğlu taraftarıyım. Vatandaş şimdi küçük bir kamu dairesinde bile bir soru sorduğunda fırça yiyor. Bırakınız kılıçdaroğlu'nu koca koca adamların etrafındaki yalakalardan, korumalardan yanına yaklaşılmıyor. Yine bırakın soru sormayı kendi görüşünü dile getirmeye kalktığında bile başına bir şey gelmesinden korkuyor.

Gelelim başka bir mevzuya. En sinir olduğum şeylerden biri de birinin sizi sorguya çekmesidir. Sana ne Atatürk ilkelerini sayıp sayamamasından. Herhalde biliyordur. O da sana madem sen de Fatiha'nın mealini söyle bakalım diyor mu?

Sonra başbakanlık mevzunu soruyor. O da açıklamasını yapıyor. Adam başlıyor kıvırmaya. Sizin Sakarya'nın sorunlarından haberiniz var mı, diye. Madem Sakarya'nın sorunları var 5 tane akp, 1 CHP, 1 de MHP milletvekili çıkarmış. Madem sorunlar var diğer milletvekilleri ne iş yapar? Adam il başkanınızın sorunlardan haberi var mı diyor? Açıp il başkanının açıklamalarına, muhalefet milletvekilinin soru önergelerine açıklamalarına bakarsın. Kılıçdaroğlu araçtan inmiş direkt fatiha'nın anlamını pardon Atatürk ilkelerini soruyor.

Bir staj programında dediler ki dosyanızda Atatürk ilkeleri de olacak. Neyse zaten sistem bunu gerektiriyor hadi koyalım dedik. Neyse kontrol eden kişi geldi. Hmm, çok iyi güzel olmuş, dedi. En son açıklama yaptı. Yalnız bu Atatürk ilkelerinin de bir sıralaması var, dedi. Ben şok. O zaman diyemedim, şimdi diyeyim önemli olan onları ezberlemek değil özümsemek ve hayata tatbik edebilmek.
Bunun cumhurbaşkanlığı için gösterdiği aday ekmeleddin daha istiklal marşını bilmiyordu bu ne ki.
Kk'yi sevmem. Ama bu videoda adama değil çakmak tam tersi sempatik bakmak gerek.
Elemanı terslemiyor. Adam dondan çıkar gibi. Çocukça birşey peşinde.

K.k. ise halen gülerek anlatıyor. Bence sempatik ve artı puan var.
Ulan mhp e oy atmayı düşünsen başta mal bahçeli, chp e oy atmayı düşünsen 6 oku dotadaki medusanın okları sanan kemal...
Zaten diğer iki ihtimali düşünemiyorum bile !
Ulan kemal ulan kemal !!!
BAKIN BEN BU ADAMIN AKP PROJESi OLDUGUNA iNANIYORUM.

-Eski başkan olan deniz baykala gücü yeten bir kişi
-mhp yi yanına katmış bir kişi
-hdp yi komple hapse sokmuş bi kişi
-canı isteyince başbakan degiştiren bir kişi

Şimdi sizce kılıçdarogluna gücü yetmiyor mu ? Adam hiçbir konuda iyi degil ki,çok bariz chp şeçmenin bilmedigi bişey degil bu. Bu nedemek chp'den kolay oy çalmak kılıçdaroglunun kolay lokma olması demek. inanın bu habere şaşırmadım keza cumhuriyet bayramına 23 nisan demişdi yaa bu adam olursa chp'de 500 yıl akp iktidar olur. KILIYIKKKGGG HÜLOOOGHH
her onune gelene yanit verse tşk oglani olurdu. unutmayın peygamberimiz de bir liderdi ve sorulardan bunalmiş hatta ikaz uzere ayet bile inmisti.
artık sıkan, deyim yerindeyse iç bayıltan karşı propagandadır..

akşam ne yediğini bile unutabiliyorken insan..

saçma sapan anlık davranışları yererek ancak kendi embesil kitlenizi uyutursunuz..

atatürk veyahut başka alan ve kişilere haiz ilkeler ezberlenmez zaten..

yeri gelir en temel şey konusunda da olmadık cevaplar verebilirsiniz..

eğitimciler de ders verirken hata yaparlar, notlarıyla derse girerler..

sıkıldık yani böyle aptal argümanlardan..

sizin cenahınızın yaptığı ahlaksızları böyle aptal yöntemlerle bastıramazsınız..

geçiniz abicim bu ayakları..
gerçek ise çok komik, şaka ise hiç komik değil.
safsatadır iyice araştırmanızı tavsiye ederim. izleyin olayın ne olduğunu anlarsınız. ayrıca kaldı ki hadi sizin dediğiniz olsun hadi bilmiyor. bize ne? bunun hayırcılıkla alakası ne? siz hala hayırcıların chp'lilerden mi oluştuğunu düşünüyorsunuz? akepe seçmeninin % 25 i hayır demesin ben başka bir şey bilmiyorum. nedir bu panikle ve ısrarla saldırma isteği. ne yapalım bilemedi kemal diye kalkıp evet mi diyelim? nasıl bir beyin yapınız var? ülke üstünde kritik kararlar alırken seçimimizi gerçek olup olmadığı bile belli olmayan abidik gubidik durumlara göre mi belirleyelim sizin yaptığınız gibi? hadi lan oradan. ölümüne hayır ölümüne.