bugün

bir kıllı erkek görüşüdür.
Kıllı kezban görüşü de olabilir. Kan kanı çekermiş.
yok artık...

erkek olarak katılmadığımdır. seyrek kıllanmada sorun yok lakin kıllı erkekten kasıt ayı postu gibi olansa seksi değil aksine iticidir.
(bkz: çalı gibi çalı gibi)
http://galeri.uludagsozlu...ksi-oy-veren-ibne-241547/

Aslında çok da iyi olmayan çekiciliktir.
gerçek bir çekicilik.

hakiki erkekten anlayan kadınların tercihi.
kıllarımla barışmam tabi ki yıllar sürdü, bu yıllar sonunda farkedilen şey en nefret ediyorum bu kıllardan diyen kadın bile...
göğüs kılı çekiciliğidir. kesinlikle çekici hacı. kıllarımı seviyorum, okşuyorum amk. tabi kime göre bana göre çekici.
edit: eklemek istiyorum. ilk bacak kıllarım çıktığında utanıyordum. sonra ki yıllar alıştım çok sevdim çok mutluyum bacak ve kol kıllarımla. sonra lise de göğüs kıllarım çıktı. sınıfta en kıllı bendim ve denize giderken üstümü çıkarırken ne yalan söyleyeyim çekiniyordum. kısaca arkadaşlar yeni yeni kılları çıkanlar boş yere kafanızı yormayın ilerde seveceksiniz. abartıdan bahsetmiyorum. abartı herzaman kötüdür. ama o göğüs kılı yokmu amk. ayrı bir karizma
(bkz: goril)
gerçek bir çekicilik ise bunu düşünen kızlarımız bana mesaj yoluyla ulaşabilir. Denizde kum bende kıl !
Çekici gözüküp olmayandır. Maymun kılıklı denilebilir. Vücudu göründüğü an soğunulan erkek tipidir.
var olan bir gerçektir. illa ki insanları çeker.
en azından dikkat çeker yani.
benim babam da böyle ayıptır söylemesi homosaphiensis gibi adamdır, denize giderdik küçükken,
gelir gelir yakından bakarlardı, fotoğraf çektirirlerdi yani.
ben kıllı bir erkek olarak kendimden iğrenirken karşı cinsin beni beğenmesi pekte mantıklı gelmiyor doğrusu.
killi bir erkek olarak vardir. cok killisin diye hic sikayet almadim yada ima bile hissetmedim.
Kıllarıyla çeker evelallah.
O kılları makina kesmez lan.
simdi buda tuhaf bu devirde.
simdi denize gidiyoruz arkadaslarla. ulan herkes kilsiz gogsu. bi benimki killi. bu sefer ben tuhaf oluyorum.
cekici mi itici mi.
bu arada erkegim. gogsum killi dedim bakin.
Erkek dediğinin döşü gıllı olacak sarılınca kılları burun deliğine girip nefes almanı engelleyecek evet kardeeşş.
Adam kıllarıyla üstünü örtmüş.

(bkz: Erkekli kıl çekiciliği)
Olmayan çekiciliktir. Tamam hafif tüylü olabilir. Ama maymun gibi de olunmaz ki.
Hatundan hatuna degisir.