bugün

bana kalırsa ben ortadayim kimine kıl yakışır kimine yakismaz sizce?
valla aşırı kıllı değilim boyumda 1.90 kızlar sa.
(bkz: elimizde hangisi var)
Döşü gıllı ossun.
kadınların bakış açısına göre değişecek bir durum.

genel olarak aşırı kıllı erkekle dalga geçilir hatta maymundan mı geldin diyerek alay edilir. lakin kılsız erkekte yolunmuş tavuk gibi durduğundan biraz kıllı olması makbuldür.
uç noktalara vardirmazsak kıllı erkek iyidir. ama kıllı diyorum bakın komple kazak demiyorum.
döşü ve götü kıllı erkek candır.
not: galatasaraylı değilim.
aşkın kılı olmaz.
hafif kıllı erkek parlak erkekten iyidir.
en azından bacaklarını falan almasın sporcu değilse.
SIRTI KILLI OLMASIN. AMA GÖĞÜS BÖLÜMÜNDEKi KILLAR -ÇOK YOĞUN OLMAMAKLA BiRLiKTE- ERKEĞi DAHA SEKSi BiR VARLIĞA DÖNÜŞTÜRÜYOR KANIMCA. ENSEYE KADAR KIL YUMAĞI OLANLARSA FACiA. GÖMLEĞiN ALTINA KAZAK GiYMiŞ SANKi.
döşü kıllı olsun yeter.
erkeklerin buraya yorum yapması da ayrı bir ironi.
Sizi bilmem ama yolda geçerken gömleğinin üstten iki düğmesini açıp kıllarını dışarı sarkıtan, aynı zamanda gömleğinin üstten 3 düğmesini açıp "baak bende tüy bile yok" diyen insandan nefret ediyorum.

ikisi birbirinden saçma. Bir tanesi kıllı diye övünüyor bir tanesi kılsız diye.
Yolda karşılaşır kavga edersiniz umarım.
ikisi de değil kalpsiz erkek daha çekici.
heteroseksüel olarak erkekleri çekici bulmuyorum.
Az biraz kıl olsun severim.
ikisini de dene tarafını seç.
merak konusu olan konu.
Kıl derken sakal kastediliyorsa çekicidir. Sırt,göğüs,bacak kastediliyorsa maymun gibidir.
görsel

alın lan bunu siz istediniz. hemde renkli gözlü hayırlı olsun hadi.

(bkz: chewbacca)
temel lokantaya gitmiş sıcak bir yaz günü..
yan masadaki adam soğuk soğuk bir şey içiyormuş kaşık kaşık. adama sormuş hacan o içtiğin nedir? adam komposto demiş. temel garsona sipariş verirken komposto diyememiş koyunpostu demiş. fıkra bu ya garsonda koyun postu getirip temel in önüne sermiş. şaşıran temel garsona söyle demiş.

- onun ki sulu sulu da benim ki niye kıllı kıllı!
Eskiden yani çok eskiden evrim sürecinde kıllı olmak sağlıklı olmak demekmiş yani kılların azsa mutlaka bir hastalığından dolayı dökülmüş demek oluyordu. Şimdi ise kılsız olmaya çalışıyoruz epilasyon falan sadece görüntü için.
2 votka bir biradan sonra. Hepsi sarışın hepsi ukrain..

Yok bu o başlık değilmiş...
Ülkeden ülkeye değişir.
Mesela örneğin: Japonya'da capon hanfendiler kıllı erkeğe ilgi gösterirler.
Neden?
Çünkü Japonya'da kıllı Erkek bulamazsınız. Sakal bile çıkmıyor heriflerde.
bu konuda sadece kadınlar konuşabilir.