bugün

sadece gerçek türklerin ağzından çıkabilecek bir laf. araplaşmış türkler putların saklandığı yere secde etmeyi tercih eder.
"ibadetimiz götümüze parmak sokmak" diye devam eder.
Anıtkabir'in antik yunan mimarisi sütunlarını sokabilene cennet var *
(bkz: Birde şeyh yok Müzik öğretmenleri var)
(bkz: kutsal sazımız flüt)
Bunu söyleyen insanlar yüzünden bazı insanlar atatürkçülüğe din olarak bakmaya başlamış, "laiklikle müslümanlık bir arada olmaz!" sesleri yükselmiştir.
(#17436391)kıbleleri anıtkabir maalesef.
kemalizmi din olarak görenlerin kullanabileceği tabir.
Kadınlara çello, violin ve keman var. **
(bkz: atatürk ü sevmek milli bir ibadettir)
(bkz: namaz kılarken araya anıtkabir i almak)
kıblesi pensilvanya olanların uydurduğu ve sözlüğe gelip sıçtığı propaganda.
Dinler arası diyalog'ta en çok küçük kemoların dinlerini tanıtırken sıkça kurduğu cümle.
Bir taş yığını ve içinde yatan Allah'ın yarattığı insana secde etmektir. firavuna secde edenlerden farkları yoktur. Türklük bir onurdur ama ahirette Türk müsün diye sual sorulmayacaktır. Ha müslüman değilim diyorsanız boka bile secde edebilirsiniz, laik bir ülkedeyiz ne de olsa. (bkz: kafirler) .
kıble tektir, ama hayatta en hakiki mürşit de ilimdir, fendir.
oldu olacak!
yobaz kemalistlerin sıklıkla kurduğu ve dinden çıkmalarını sağlayan mantıksız cümle,
tabi din hayatında ne kadar önemliyse o kadar anlarsın bunları,
neyse ki azalarak bitiyor bu tür yobaz kemalist zihniyet.
bugün 09 05'de secde eden herkesle görülen gerçek.
Kemalistlerin kabesi anıtkabir.
çakma türklerin ağzından çıkan laf öbeği.

"neden lan?"
dersen
"şeyhin sakalına tapacağıma... bik bik bik anıtkabiri tercih ederim!"
arkadaş ben doğdum doğalı müslümanım hayatımda 1 tane şeyh bile görmedim.
nasıl kalıplaşmış bir zeka.
hem ateistsin madem niye mustafa kemal paşanın cenazesinin bulunduğu kabire tapıyorsun ki? benim bildiğim ateistler cenazeye tapmaz , hiçbir şeye tapmaz. kabir ziyareti ve dua da dinsel mevzulardır.

gerçek türk diyorsan seni şamanizm e alalım. sonra şamanizm le ilgili bir kitap yazarsın belkide. sonra bir gün "lan bu islamın aynısı lan!" diyip gider müslüman olursun. böylece döngü tamamlanmış olur.
bu ülkede herhangi bir ırktan insan, herhangi bir partinin başına geçip "elhamdülillah müslümanım, ama mustafa kemal atatürkün bu ülke için yaptıklarını inkar etmek, ne benim dinime, ne de başka bir olguya sığar" derse, o adam bu ülkenin başbakanı, cumhurbaşkanı olacaktır.
türk kültürü'ndeki atalar kültü'ne tekabül eden bir savdır. çok da yanlış değildir.
tehlikeli söylemdir. anlatılmak isteneni anlamayacak çok adam vardır malesef.
biri kıble mi dedi; görsel
çok şanslıyız.

çok az başlıkta bu kadar piç görmek nasip olur.