bugün

ev ev dolaşıp küçük çocukları çüklerini göstermeleri için tehdit eden hayvanlar topluluğu.
(bkz: oğlum amcaya pipini göster)
bir teyzenin misafirliğe gittiği evin oğlunun pipisini göstericem diye tutturması zaten garip bir durumken, hele bir de ailenin çocuğu olmuyorsa ve angelina jolie' ye özenip zenci evlatlık aldılarsa, teyzenin masum bir pipi yerine keser sapıyla karşılaşması durumu belki de bu anlamsız isteklere bir son verecektir.
gerçeğini görmeye nail olamadık bari prototipini inceleyelim zihniyetinin dışa vurumu.
-oglum teyzene pipini goster.
+teyze kukusunu gosterıcekse olur.
-aylin niye soylemedın oglunun 20 yasında oldugunu?
+efem?
-bakın amcası, benim oğlum var, hem de pipisi de var, üstelik yeni de sünnet ettirdik daha bi erkek oldu oğlumuz!
son derece utandırıcı ve sakıncalı davranıştır.
Ataerkil toplum yapısının vazgeçilmez miti çocuk pipisine sünnet törenleriyle teşriflerinden sonra işin bokunu çıkarmaktan zevk alan intikamcı zihniyettir .
(bkz: Bilinçaltı)
+oğlum göster amcana pipini
- kafasıyla da ceviz kırim mi?
+ !!!!!
- hadi olum göster amcana cukunu..
+ neden? amca bana kızını vericekte önce mal beyanında mı bulunuyoruz?
ilk defa görülen ve sünnet olmuş çocukların çükünü görme isteği daha fazladır bu şahıslarda.
(bkz: misafire çük gösterme meraklısı sapık çocuklar)
-hamdi bey kapıda kaldınız gecin buyrun içeri..
-yok hiç girmeyelim biz cocuğun cukunu görüp gidicektik..
- olm göster teyzelere pipini. hadi canım...
- ayol onlar benim kukumu yesin inşallahhhh. ne pipisi ayolll
- göster amcaya pipini oğlum
- !!?!
- ne diyosun amcası ?
- ben bi tuvaleti kullanabilirmiyim ?
-------------

- göster amcana pipini oğlum
- al amca , oynar başlıklı çok fonksyonlu .
- ??
hormon bozukluğundan dolayı bir gün büyük bir çüke denk gelip, geri kalan yıllarda o çocuğunun çükünün nasıl geliştiğini merak edicek misafirdir.
- hadi oğlum göster bülent amcana pipini.
+ utanırım ben banane.
- aaaa. utanılır mı hiç? biz amcanla birbirimize devamlı pipimizi gösteriyoruz..diğmi bülentçimmm?...oohhğğğğşşşş...sen bu eve geldin mi beni bi ateş basıyo bülent..yaklaş bana bülent..
+ baba ne yapıyosunuz?...ohha ohhhhhaaaaaa..öpmesene lan babamı!! anneeeeee.........ühüüüü
büyük ihtimalle evlerine döndüklerinde, "iyi iyi bizim oğlanınki daha büyükmüş" muhabbeti yapıyorlardır. Yoksa başka bi manası yok bu hareketin.

edit: bi tanesini ben yakaladım sanırım.
misafirlikten sıkılmışlardır ve evden kalkmak istemektedirler,ancak geçerli bir neden bulamamaktadırlar ,onlar kaldıkça ev sahibi daha da beter muhabbetler açmaktadırlar ki muhabbetler aynıdır ev sahibinin kocasının ne kadar üstün bir insanoglu oldugu, artık canlarına tak eder misafirlerimizin ve ev sahbi hanıma şöyle der:
-kız senin oğlan nerde bir pipisini göstersin
+hönk nasıl yani anlamadım?!
-ayy tülincim unuttum ben senin kısır oldugunu
+nazlı çok kırdın beni lütfen çık evimden.
çocuk gelişiminde çok önemli rolü olan insanlardır,bu insanlar sayesinde öğrenecektir çocuk en değerli varlığının çükü olduğunu...
-çükünü gösteriyo mu?
+göstermez mi amcası.
-anuna koyum da diyor mu?
+ohoo, küfürün alasını ediyor. senin ananı bile ...
-oh oh maşallah.
%ulan maymun ettiniz beni baba be!
(bkz: ebeveynlerdeki cocuklarin pipisini gosterme gudusu) *
saçmadır, tu kakadır. * *
(bkz: #2731037)
her şey aileden başlar...
- hanimiş oğlumun pipisi!
+Hadi olum göster amcana pipini.
-Kızıda bana kukusunu söterecek mi?
+Hönk!?!?