bugün

gossip girl çakması olduğunu biliyordum ama star wars çakmasını olduğunu yeni öğrendim.

bu akşam izledim diziyi bir şey anlayamadım da şöyle bir şey var: kahramanımız bir kafe de arkadaşlarıyla beraber otururken diğer karede bunu ağacın altından bir kızın evine girerken sinsi sinsi izlerken buldum, aynı zaman aynı akşam hemide.

oğlum paranız bok anladık onu da, ışınlanmayı mı buldunuz lan? evrende bir yerde solucan deliği mi keşfettiniz. saniyede mekan değiştiriyorsunuz.

ayrıca bunlar niye birbirlerinin analarına babalarına ismiyle hitap ediyor? ebeveynler niye bunların ağızlarına iki tane çakmıyor?

edit: ne kadar subjekitf, ne kadar objektif?
eş cinsellere yönelik bir dizi.
istisnasız her bölümde Su'yun o ifadesiz, mimiksiz, soluk suratıyla final yapmasa olmayacak dedirten dizi. hayır öbürlerinin nesi var, onlarda olay yok mu, onlarla da bitirebilirsiniz bölümü yani. Su'yu zorla çok önemli, en en en baştaki karakter olarak göze sokmaya çalışmayın senaristler, yönetmenler! iyi oynasa neyseee...
(bkz: rol yapmaya çalışan sinem kobal bakışı)
sinem kobal kadro dışı bırakılırsa, ileriye doğru güzel bir adım atabilecek dizi.
sinem kobal ne ya? su ne ya? gerizekalı kutsal bakire seni.

bok gibi paran olduğu, içip içip sıçtığın halde, türkiye'nin en ahlaksız okulunda, götünü göstererek okuduğun halde, çevrendeki herkes sex bomb kıvamında takıldığı, birbirlerine inip bindikleri halde, sen de "göster ama elletme" felsefesini benimsediğin halde, ne bu rahibe ayakları? allah bilir zarın da esnektir senin!
az önce yoldan geçen bi arabadan müziğinin duyulması ile yine sinirlerimi hoplatan dizi. millete o müziği de dinlettirdin ya senin yapıcağın diziye sokıyım kanal d.
ay$egülle çet'in babalarıyla kahvaltıya giderken, annelerine dönüp attıkları kötü insan bakı$larıyla, yardıran dizidir..
ben anama babama öyle tripler yapsam bırak evden atmayı, yaşatmazlar lan beni. ne biçim bi aile o öyle. hiç bi halta karışmıyorlar ha. *
ne zaman amerikan pastasına dönecek diye merak etmekteyim.
bu yoksul, varoş, fakir diye dalga geçilen iki kardeşe taktığım dizidir.(ufak sarı kız ile abisi)

yani nasıl fakir lan bunlar?

geçen bölüm işte. bu fakir çocuk* sinem kobal ile buluşacak ya zulasından 500 tl çıkıyor. taksiden inmiyor, kredi kartı var, pahalı telefon, faturalı hat, para var diye lüks mekana falan gitmeler. yani nasıl fakirlik olum bu?

yok bir de bu iki kardeşe içimizden birileri diyorduk biz ama içimizi boşaltılar vallahi.
acemi cadıya acayip ayar olduğum dizi. dudak küçük bi de utanmadan ciğer yemiş kedi misali kırmızı ruju bocalıyor, sinsi bakış atmaya çalışmalar hep bi şımarık hava olmuyor olmuyor olmuyor, bir türlü içime sindirip izleyemiyorum. acemi cadısın acemi cadı kal.
ilgi çekici bir hikayesi olmamasına ve kötü oyuncuları barındırmasına rağmen iyi reyting alan dizi.
ne kadar gossip girle benzetilirse benzetilsin yakından alakası olmayan dizidir...
küçük sığırlar..ulan nerde house, supernatural, dexter nerde bu...peheyy.trt nin kartondan ev falan yapan bi teyzesi vardı.aval aval ona bakardık.ha onu izlemişsin, ha bunu.hiç fark etmez..bi zaman sonra beyninizi hissetmiyorsunuz, sonrasında bir hafiflik.oh.mis.
bugün var mı yok mu bilemediğim dizi.
bence bir karışıklık oldu.
küçük sırların adı aslında geniş aile olmalıydı. zira aileler çok geniş mezheplerinde at koştur maşallah.
geniş aileninde adı küçük sırlar olmalıydı. çünkü o dizide de her bölümde küçük şeyler saklanıyor birilerinden.
bir gençlik dizisi.

Şu anda ilk kez izliyorum diziyi. daha önce merak edip burada yorumları okumuştum ve sık sık gossip girl'ün yerli versiyonu olduğu söylenmiş. oysa iki dizi neredeyse alakasız. Gossip girl bu diziden birkaç yüz kat daha iyi bir hikayeye ve olay örgüsüne sahip. Küçük sırlar'da hikaye bildiğiniz mahalle lisesi muhabbeti, Ayrıca kızların hepsi ama hepsi tek kelimeyle kaşar.
dizideki kızlar güzel. en azından türkiye için ortalamanın üzerinde. ama, zengin kıza aşık fakir çocuk figürü her şeyi berbat ediyor. hala kurtulamadık gereksiz yeşilçam romantizminden.
artık cumartesi akşamları yayınlanacak dizi.
sinem kobal'ın rol yeteneksizliği sebebiyle rolünün azaltıldığı ayşegül karakterinin ön plana çıkarıldığı dizi. Aman yarabbi birileri sinem kobal'ın rol yapamadığını fark etti, canlarım benim.
hanım kızımız, cici kızımız, dosdoğru, bal, can, gül kızımız su çet'in arabasına biner binmez emniyet kemerini takmıştır. helal olsun yavrucuğum bu dizide başka kimse böyle bi şey yapmamıştı. swh

+ ayşegül yavrum sen de at bb'ni yerlere nasılsa evde çok var di mi yavrum, at yerlere.
blackberry tehlikenin farkında olacak ki iphonedan almış sponsorluğu.
su ve demir'in ayranla başlayan yemeklerinin kameranın açı değiştirmesiyle bir anda içeceklerin kolaya dönüşmesini sağlayan, yönetmenin dikkatsizliğinin diz boyu oldugu dizii :D
Su ve Çet'in arabadan indikten sonra (ilk sahnelerde) Su'yun eve girerken dönüp de gizemli bakış atması feci acemiceydi,
Arzu'nun sırtı desenli hırkasını çekeleyip sonra Ali'nin üzerine çullanma sahnesine bayıldım, ali'nin kaçarken gözlerindeki ifadenin gerçekçiliğine yıldızlı 10 verdim gitti.

haaa unutmadan, Demir'e o t-shirtü kim giydirdiyse allah razı olsun, tam varoşluğa yakıştı sonunda, beyaz üzerine süveter modeli çizilmiş.
ahahahaha hatırladıkça gülüyorum.
boğaz manzaları bir yalı da yaşamalarına rağmen uyuşturucu bağımlısı abinin gıcırdayan eski yatağı dikkat çeken dizidir.
güncel Önemli Başlıklar