bugün

(bkz: pigme)
daha 10 yaşındaki kız görüntüsü varken, 10 yaşında çocuğu olabilme ihtimali düşünen abazanların göz koyduğu küçük kız.
liseli olma ihtimali yüzde birin altındaki oyuncu kızımız..
çok ironik bir soyisime sahip olan oyuncunun canlandırdığı dizi karakteridir.
muhtemelen dizideki tek gerçek liseli. fakat yavrum ilkokullu gibi kalmış diğer katanaların yanında.

hayır 30 yaşında insanlar lise sondaysa, bu role de hiç değilse 20 yaşında birini koyuverin. ya da boyu uzun birini.
görsel

gossip girldeki şu karakterin yapılabilicek en iğrenç en berbat en saçmasalak .. çakmasıdır.
muhtemel memleketi shire olan kızdır.
kendinden birkaç yaş büyük olan abisi demir'in göbeğine anca gelebilmektedir.
92 dogumluymus ,o boyla o çevreden kısmet bulamayacak dizi karakteri.
(bkz: 95 li kızla cinsel ilişkiye girmek)
dizinin kilit noktası olan karakter.mesela orjinali gossip girldeki jenny;ki zaten meriç de o karakterle eşleşiyor,burslu murslu,saf kız ayağına yattı iki sezon boyunca.sonra her şey onun başının altından çıkmaya başladı.cadı olarak bilinen blairi bile dize getirdiği günleri hatırlarız.
--spoiler--
bu meriç de bir kaç aya kalmaz ortalığı karıştırır,herkesin foyasını ortaya çıkarır,ayşegül'ün şeytanlığı falan kalmaz.
--spoiler--
(bkz: xoxo)
dizinin "bence" en sevimli karakteridir. herkese meriç gibi bir kanka yada kardeş lazımdır.
doğrusunu söylemek gerekirse biraz kendimi bulduğum dizi karakteridir. pek arkadaşı yok falan...*
gitsin kendi dönemiyle takılsın artık, ezile ezile bıkmadı mı hala? yok mu kuzucum kendi döneminde öyle popüler insanlar, git onlara çalış biraz da. üzülüyorum senin için, abinde sende hatta annende aynısınız olmuyor gerçekten. bakın arzuyla biricik'e, kim der bunlar ana-kız diye. ama yok sizde öyle aile içi çeşitlilik, üçünüzde dertsiniz bana. sanki yeterince derdim yok oturdum bu akşam bir de üçünüzün zavallılığına üzüldüm.
saçmalıyorum biliyorum be sözlük
millete artistlik olsun diye mağazadan 1.250 liralık elbise alıp kasada limitinin olmaması üzerine yerin dibine girmesi muhtemeldir.50 tl'yle kurtarmıştır.
diğer kızların çocuğu gibi gözüken kızcağız. 18 yaşındaymış ama 15 yaşından fazla göstermiyor.
inci sözlük tarafından saldırılmasını istediğim itici karakter.
(bkz: barely legal)

ayrıca bir çeşit gelişme geriliğine sahip olduğu konusunda kuvvetli iddialar var. o yüzden fiziksel, sağlıksal şeylerle dalga geçmeme taraftarıyım. özellikle allah, bu konularda çok katı. anında bir bela getirip sakatlıyor bir yerini.
fazla abartıldığını düşündüğüm kız. tatlılık ayrı, güzellik ayrı. aman aman denilecek biri de değil. üzgünüm ecem. her kimsen artık.

edit : daha fazla yazma isteği
1.50 boyu türlü türlü huyu olan pigme.
(bkz: hobit)
google'da arama yapmak için yazılan ifade.
(bkz: çilli fıstık)
(bkz: yer fıstığı)
(bkz: maki)
izlenmeye deger oyuncudur.