bugün

Almanya da yaşayan Türkler ile Türkiye de yaşayan kürtleri kıyaslamak gerçekten çok manidar. Ben hiç bir Türkün Almanya da her hangi bir yeri işgal edip otopark parası istediğini duymadım yada Türklerin Almanya da bir terör örgütü kurup Alman askerine ve siviline fiili saldırı yaptığını (bkz: Pkk) görmedim hadi yaptı diyelim bunu yapanlara karşı sempati duyacak kadar hiçbir Türk faşist değildir, sapla samanı karıştırmayalım.
kürt milliyetçiliği yapanlarla olsaydı başlık, hak verilirdi.

haklıyken haksız konuma düşmek bu olsa gerek.

ne dediğini bilmeden başlık açmak saçmalık. faşist değilim demiş bi de. faşistlik ne demek ondan haberin var mı yavrum senin?
(bkz: kapı açık ardına bakmadan çık)
bende bir ırkçıyla yaşamak istemem; doğuya bu gün kürdistan denilmiyor, çok eski devirlerde de selçuklu ve osmanlı zamanında da kürdistan deniliyordu. insan akıldan yoksun olunca saçmalamasıda normal oluyor.

not: son zamanlarda sözlükte bariz şekilde yükselen bir ırkçılık var, artık tayip'ten mi, bahçeli'den mi, anlayamadım. ya da sözlükte ergen sayısının çoğalmasından mı.
acaba doğuya kürdistan denildiğini nasıl kanıtlayacaksınız? yazılı belge istiyoruz, somut olsun lütfen kendi aranızda birbirinizi gaza getirmek için uydurulmuş hikayelere ve biz böyle dedik böyle oldu gibi saçma sapan hiçbir dayanağı olmayan söylemler yersiz.
ırkçılık örneğidir.
bir gün vatan müdafaa etmeye yeltenildiğinde sıcak yorganına sarılıp uyuyacak sözde vatansever, ırkçı bir insanın söylemidir. inkar politikası yüzünden bu hallere düştüğünü bilmeden klavye faşizanlığı yapar. oysa diyarbakır olmadan istanbul, istanbul olmayacaktır. adanasız mardin pekte şirin gelmeyecektir gözlere. madem ayrılığı konuşmak istiyorsun olması gerektiği gibi konuş. artık bu ülkede atılan her düğüm kördüğüm oluyor. zerre kadar ilgimi çekmiyorsunuz artık.

(bkz: ananıda al git)
kürtlerin bu ülkeye verdiği zararların farkında olan ve artık bu iğrençliğe daha fazla katlanmak istemeyen bir türk, ermeni, laz, çerkez veya arnavut isteği olabilir. durumun faşizmle hiçbir alakası yok. bir ülke insanının (ırkı her ne olursa olsun) devletten can güvenliği istemesi en doğal hakkıdır. kaldı ki devletin görevi de budur, insanların can güvenliğini sağlamak. bizler kürtleri kürt oldukları için değil, sadece çok büyük bir kısmı terörist olduğu ve devlete zarar verdiği için yadırgıyoruz. arada istisnalar var mıdır, muhakkak. ama pkk denen terör örgütü bilindiği gibi kürtlerden oluşmaktadır. aynı şekilde kürtlerin yoğun olarak yaşadığı illeri de neredeyse yüzde yüze yakın bir oranda pkk'nın meclis uzantısı olan terörist partiler almaktadır. zaten bu durumda ak koyun kara koyun ortaya çıkıyor. bunu söylediğimiz için bize ırkçı damgası vurmadan önce bunun sebebini bir düşünün ve çuvaldızı kendinize batırın.
- o zaman siktir git.

bir dost.
(bkz: seni sikerim kalbini kırarım paranı da vermem)
sanki ülke senin biz kiradayız mı diye sorulası durumdur.
kesinlikle haklı yazar düşüncesidir. yahu, sen benim, geçmişime, atalarıma, bayrağıma, marşıma saygı duymuyorsun, duymadığın gibi her fırsatta çamur atıyorsun, her fırsatta bir provokasyon yapıyorsun, sonrada bizi bu ülkede istemiyorlar diye ağlıyorsun. nasıl bir çelişkidir bu. istemiyorum arkadaş, kürt demek artık terörist demek olmuş durumda. belki bazıları değil ama öncüleri sadece teröre çalışan bir toplumla aynı ülkede yaşamak istemiyorum.
monte et bunlara doğuyu ne halt yerlerse yesinler. yesinler birbirlerini.
terörist ile kürt kavramlarına aynı pencereden bakmaya devam ettiğimiz sürece bu ülkede yaşamak zaten zor olacaktır. kürt dediğin de senin benim gibi insandır, terörist ise insanlık düşmanıdır. bu insanlık düşmanlarının karşısında ise türk, kürt, laz çerkez vs.. olarak değil, insan olarak durmak lazımdır.
yıllardır bu ülke üzerinde projeler hazırlayanların , bu milletden duymak istediği cümledir,oyuna gelindiğinin kanıtıdır, yanlıştır...
Kürtlerle birlikte yaşamak istemiyorum arkadaş var mı..
O çekik gözlü japonlara da çok kıl oluyorum zaten çekik gözlü moron herifler..
Bi de o Yunanlılar var zaten Karamanlisin tohumları..
Lazlara da ıcığım abi çok hızlı konuşuyorlar bi halt anlamıyorum..
Çerkezler de çok güzel ama onlar da bize kız vermiyorlar düttürsünler gitsinler..
Sonra bir de aleviler var tabi, ne halt olduklarını çözemedim ama defolup gitsinler..
Aaah o Araplar yok mu o Araplar, donsuz gezen dingiller sizi, s...tirin gidin la bu memleketten..

Alıntı: Bir Öküzün Feryadı Figanı..
kürtlerle aynı ülkede yaşamak istemeyenlerin ifade özgürlüğüdür. Herkes istediğini söylemekte özgürdür!!!!

şahsım adına da bu özgürlük sonuna kadar kullanılacaktır!
geldiğin yere gidebilirsin seni tutan yok. (bkz: orta asya)
O zaman siktir git kürtlerin öz vatanından piç diye azarlanası özgür düşünce.
bir sözlük jakobeninin Çemkirmesi.
ankara..istanbul..yunanistan siktir ol git.
(bkz: yol tarifi)
dogru bir tesbittir.

bu hayalin gerçekleşmesi durumunda avrupadan türkiyeye gelip tecavüze uğrayan, kapkaç yapılan ve türkleri barbar olarak niteleyenlerin sayısında da

körlerin dahi görecegi bir düşüş yaşanır.
fikir özgürlüğü ve kişisel irade ile söylenmesi gereken sözdür!

kürtlerle aynı ülkede yaşamak istemiyorum! bu cahil, ilkel kabile halkı ile aynı havayı solumak dahi istemiyoruz! bu ülkedeki tüm suçların altından çıkan, cinayet, tecavüz, terör, gasp, şiddet gibi olayların körükleyicisi olan bu insanlarla aynı ülkede yaşamak is te mi yo rum!
(bkz: anası sikilecek zihniyet)
bütün kürtleri aynı zanneden, her doğuluyu terörist olarak nitelendirip pkk yandaşı zanneden kişinin kurduğu cümledir. ayrıca her kürt ayı da değildir. bu ülkede kütüğü mardin, diyarbakır vb yerler olupta ne kibar, saygılı insanlar var. kürt - türk ayrımı yapan sığ zihniyetler bitmedikçe insanlara her zaman ayrımcılık yapılmaya devam edecek gibi görünüyor. insanları ırkları farklı diye ayırmayın. sonuçta hepimiz insanız, hepimiz bu ülkenin insanıyız.
güncel Önemli Başlıklar