bugün

en derin ve samimi türkçü hürmet, sevgi ve saygılarımla;

kürtlerin insani duygulardan uzaklaştığı gerçeğinin somut örneğidir.

değerli gendaşlarım, açıkçası içim rahat, yüreğim huzur içinde. çünkü kürtlerin yurdumuzu terketmesi için elinden geleni yapmış bir devlete mensup olmanın verdiği tarif olunmaz hazzı yaşıyorum.

kafatasdaşlarım,

mermilerimiz çiseledi kürtlerin üstüne romantik romantik. savaştık, tonlarca mermi yağdırdık. iş vermedik onlara. parasız, malsız, mülksüz bıraktık. okul yapmadık yaşadıkları yere. çünkü biliyorduk okumamış kürt okumuş kürtten iyiydi. okumamaları için her şeyi yaptık. sonra hastane yapıp doktorsuz bıraktık. bir bir, acı içinde ölmelerini seyrettik keyifle.

ve asimilasyona kalkıştık. biraz merhamet göstergesiydi aslında. onları 'bizleştirecek' türk olmanın hazzını yaşatacaktık. ama kabul etmediler. bizden olmak istemediler.

ne yaptıysak, neyi denediysek inatlaştılar. direndiler tüm çabalarımıza.

istenmediklerini, sevilmediklerini bile bile kaldılar ülkemizde. onurlu insanlar gibi çekip gitmeyip onursuzca yaşamaya devam ettiler ülkemizde!

insanlık namına utanıyorum kendilerinin bu onursuz davranışlarından. ve intihar etmeyi salık veriyorum onursuzca ülkemizde yaşamaya devam eden tüm kürtlere!

götük!
türkiye kadar güzel sömürebilecekleri başka bir ülke olmamasından kaynaklanır.

elektrik bedava, vergi ödeme, her türlü karanlık işi çevir, devletin askerine kurşun sık, sokakları savaş alanına çevir itediğin gibi yak yık, gelen yatırımları geri çevir.... uzar gider bu böyle. onlarda biliyolar bu bokları türkiye' den başka bi ülkede yiyemeyeceklerini.

peşin söz; kesinlikle kastım tüm kürtlere değil, genelleme yapmıyorum, anlayan anladı.
yazara babanın topragı mı? sen git denir.
(bkz: mal sahibi mülk sahibi hani bunun ilk sahibi)

aynı mantıkla kürtlerin veya rumların da bizim için " türkler'in anadolu'yu terk edip orta asya'ya geri dönecek onuru gösterememesi" şeklinde başlık açmasını haklı görmek zorunda olan düşünce.
bu sevmedikleri türkiyeye ellerinin mahkum olmasındandır. başka nerede bulacaklar bu kadar rahatı, hoşgörüyü. Bırakırlarmı hiç, ama sorsanız çoğu sevmez türkiyeyi böylede nankördürler onlara evini açanlara karşı.