sik mek- ana- dil gibi birbirinden alakasız 3 kelimenin sosyolojik bir isteği anlatmadaki iticiliğidir. başka kelimeler kullanılaydı süper olacağdı.
(bkz: bölücü zırvaları)

ayrıca;

(bkz: moderasyona selamlar)
sarı yeşil kırmızı türklerin renkleri olup,hıdrellez gibi bayramlarda türk bayramıdır ki türkü bile türk kökeninden gelmekteyken neyin ana dili yarraam.
sike sike türkiye cumhuriyeti kimliği taşıyan kişi hezeyanı.

--spoiler--
kürt müsün?

ülke mi istiyorsun?

ülke yaz 3434'e gönder

yarrrramı alırsın melodisi cebine gelsin.
--spoiler--
sizler ana dilinizde eğitim verebilecek eğitimci yetiştirdiniz mi ki?

hee dağda diyorsan orada zaten anadilde alıyorsunuz sanırım, gerçi taptığınız moron kürtçe bilmiyor du ya neyse...
ehehe diye sözlerime başlıyorum.
2011-2012 nüfus'a bakılacak olursa argümanlarda görüleceği üzre(kısa bi araştırmayla tahmini konuşmamak adına);
kürt'üm diyen insancık sayısı: 8.693.293

bir de bunu yazıyla belirtelim: sekiz milyon altı yüz doksan üç bin iki yüz doksan üç.

yani bu demek oluyor ki genel türkiye nüfusuna oranla kıyaslarsak; at yrağında kelebek misali bişey oluyor.
tabi bu resmi olarak böyle. bunun bir de dağda yaşayanı var, döneği var.

lakin ne olursa olsun, kürtçenin eğitim dili olması gibi sikmtrak teoriler üretmeyin.
ütopik cumhuriyetlerinde kendi dillerini özgürce konuşabilirler.
alayını sevgiye ittiriyor. baska cumhuriyet kurma derdinde olanlara siktiri cekiyorum.
türkçüler bitti şimdi de kürtçüler çıktı.Sürpriz yumurtadan mı çıkıyorsunuz aga siz?En baştan tüm halkların kaynaştığı bir ülke olabilseydik keşke