bugün

Aslı onların gitmeleri gerekir. Bu ülkede onlardan önce de Türkler ve Kürtler vardı, onlardan sonra da olacak.
Nedense bu ülkede kraldan daha kralcı olmak moda amk. sorsan bursa çocuğuyuz her yerde sikişiriz der aslı nereli belli değildir en kötüsü faşisttirler.

söz gelimi yapılan bir araştırmaya göre ''türk kimliği sizin için ne kadar vazgeçilmez'' sorusuna en yüksek yüzdeliği verenler türk olmayanlar

(bkz: vay amk)
haklı bir serzeniş(!) olabilir kanımca. malum bursa çocuğu her yerde özgür(!) olmak ister.

http://inciswf.com/1284999618.swf
en iyisi hepimiz siktir olup gidelim bizde kurtulalım, kürtlerde, lazlarda göçmenlerde.
hepinizin allah belasını versin koca ülkenin hep beraber aansını sktik alın gurur duyun bununla.
bursalı göçmenler başka bir ülkeden göçmüş olabilirler. fakat ülkenin yararına iş yapmaktadırlar. o zaman biz de bu ülkeden gidelim de gelsin lidyalılar hititler yaşasın. biz de orta asyaya gidelim. amerika yada kızılderililer gelip kovsun onları. bu işi en iyi olarak bir mustafa kemal sözü anlatmaktadır;
'' türkiye cumhuriyeti topraklarında yaşayan ve kendisini ''türk'' olarak gören herkes türktür.
türk koca bulup burada yaşayan ve vatandaşlık alamayan bir rus hatun bile kendinde bunu deme hakkı buluyosa,şaşıracak bir durum değildir. ben bunu duydum,gördüm.
göç eden kürt vatandaşlarımızda davranış bozuklukları fazla oluyor memleketlerinde kalsınlar.
ya adam gibi yaşıyoz işte birader neyin tasası bu ya herkesin eli ayağı rahat dursun lazıda bu ülkenin çocuğu,göçmenide,kürtüde,türküde neyin meselesi bu ülkeyi bölüyolar sizi birbirinize düşrüyorlar amk. delinin biri kuyuya taş atmış kırk akıllı çıkaramamış amk ne bu kindarlık adam gibi yaşayalım işte.
''ne olursan ol, yine gel'' diyen gönül pirlerinin topraklarında, insanlar birbirlerini kovmak derdindeler.
sonuçta hergün daha bir kötüye giden, akıl tutulması yaşanan, her konuda uçurumların çoğaldığı, milletin cinnet eşiğine geldiği bir ülkenin neyini paylaşamıyorlar anlamış değilim. herneyse, pasaportumu filan çıkarttırın, beni gönderin bu ülkeden. siz burada birbirinizi yiyedurun, alayınızı adam yerine koymayan bir zihniyete kulluk etmek için.
Kendileri türkse haklılardır.