bugün

Bak bir dedim ama bir kaç tavsiyem olacak. Sana ait olmayan şeyler üzerinde hak iddia etme, Vergini ve faturalarını öde, az konuş çok çalış.

Ağlamaya fırsat arıyorsunuz ama iğne ucu kadar faydanız yok. Safi zarar. Koca ülkenin sırtında küçük bir kene yıllardır kan emiyor. Yetmez mi sizcede?
pkk ya sessiz kalmayın . çok dikkat çekiyor .
sadece kürtler olarak değil genel olarak bi tavsiyede bulunayım üzerine alınan alınsın.

deodorant sıkın amk.
http://www.youtube.com/watch?v=PVMGjDifb_8

buradan tavsiye almayın.
bağımsız olmaya çalışmayın. isteseniz de istemeseniz de olamayacaksınız. eğer ki olursanız ancak amerika kontrolünde sözde bağımsız bir devlet olabilirsiniz. zaten aşırı milliyetçiler hariç çoğu türk sizi türkiye'nin bir parçası olarak görüyor.
arkasından sayıp sövdüğünüz insanların verdiği erzakları helal lokma gibi yemeyin. en sinir olduğum şey.
Bakacagin kadar çocuk yap aile planlamasi diye bir sey var.
Bokunu çıkarmayın.

(bkz: Diyarbakır da kaçak trafo tespit edilmesi)
elektrik direklerini rahat bırakın.
insan olmaya çabalayın, modernleşene kadar şehirlerden ve kalabalık yerlerden uzak durun, ve kesinlikle, insanlık için, artık üremeyin amk.
bibin yek, an jî hunê herin yek bi yek!
sadece kürtler değil araplar, suriyeliler, afganlar, afrikalılar için bir tavsiye. tadını çıkarın. bu ülkede bir tek türkler eziliyor.
Kürt hareketini sosyalist olarak tanımlayıp Amerika'ya en önde sakso çekmeyin.
Pkk sizin temsilcimiz değil onları desteklemeyin gelin hepimiz barış ve huzur içinde yaşayalım
Gelek spas.
Eşeklerden uzak durun.
eşekleri rahat bırakın.
derhal sözlüğü terkedin.
benden uzak durun muhatap olmayın ben sizden uzak duruyorum. hayatımda daha hiç kürt biriyle tanışmadım.
telefonla konuşurken yırtmayın bir tarafınızı.
ayrı devlet hayallerine kapılıp amerikaya güvenmeye devam ederseniz amerika bir gece yatak odanızda namusunuzu alacak bizden söylemesi.
Kaçak kullandığınız elektiriğin direği en uygun yerinize girsin.
ne olursanız olun ama hain olmayın. kan ve vahşetten beslenmeyin.
Mümkünse yavaş üreyin amk!
kürtlerden bir tavsiye; üç kuruşluk aklınız varsa kendize saklayın, çomarın da akıllı geçineni komik duruyor.
Elektrik trafolarını ve eşekleri rahat bırakın. Selam ve biji ile.