bugün

kürtler tarafından kandırılmış vatandaştır . hala uykudadır , türk olmanın ne olduğu duygularından uzaktadır .
ırkçı olmadığı muhtemeldir. zaten önemli olan mensubu olduğun ırk ya da din değildir, taşıdığın zihniyettir. gerisi yalandır.
iyi insan kötü insan ayrımını yapabilen insandır.
Kürttür.
kürtlerle teröristleri birbirinden ayıran insandır.
ilginçtir.
Genellemelerin yanlış olduğunu bilen insandır.
ırkçılık yapmayan insandır. milliyetçilik demek ırk demek değildir. unutmayın ki bir çoğumuz türk kökenli olsak da aslen başka milletlerden gelen vatandaşlarımızda vardır. ama bu vatandaşlarda göğsünü kabarta kabarta "ben türk'üm" diyebilmektedir. yani olay ırkta değil, millettedir.
Sadece resmi tarih bilgisine sahip, azıcık zekayla hayatını sürdürmeye çalışan ortalama bir tc vatandaşı değildir.
bunlardan biri de benim. neden ? çünkü kürt olmasını zerre kadar önemsemediğim için. çünkü doğarken ona kürt olarak dünyaya gelmek ister misin diye teklifte bulunmadıklarını bildiğim için. çünkü diğer insanlardan hiç bir farkının olmadığını bildiğim için. çünkü insanların dilini, dinini, ırkını, mezhebini, rengini hiç bir zaman umursamayıp iyi yada kötü olup olmadıklarına baktığım için. çünkü kürt olan hain, pezevenk, faşist'in lazlarda da olduğuna adım kadar emin olduğum için. (bkz: entry nick uyumu)

kürt değilim ama azınlık olmak ne demek iyi bilirim. sadece biraz empati !
belki de taksimde gezi parkını işgal etmiyordur. belki kaldırım taşı sökmüyordur pkk üzerinden siyaset yapan parti ve liderlere gönül vermemiştir ayrımcılık yapmıyordur ve en önemlisi ulan hitler şu başlığı görse faşizmden dönerdi be ne saçma bir başlıktır.
küfürbaz haydo.
insandır. faşist değildir.
Türkiye'de ikamet etmeyen herhangi biridir. Zibilyon tane ülke varken kürtleri bizim başımıza yollamış yüce yaratan..
(bkz: midesiz insan)
aynı zamanda hamam böcegi yiyen çinliyi bile sever.
insan gibi insandır.
insanı insan olduğu için seven insandır, böyle düşünmeyenlerin gerisi hayvandır.
bir insandan sadece ırkı yüzünden nefret etmek ırkçılıktır zaten. o sebeple ''ee?'' dediğim insandır.
sıradan insandır. olayın ırk ayrımında değil yürek ve akılda olduğunu bilen insandır.

bakayım. evet sıradan insanım. ve "elektrik elektronik mühendisi olacak kürt" arkadaşları olan bi insanım. hatta onlar da gayet sıradan. elektriği kaçak kullanma modellemeleri yapmıyorlar yani rahat olun.

derdiniz yok dert mi arıyorsunuz be arkadaş?
Empati kurabilen insandır.
"insan" dır .
insana insan olduğu için değer veren insandır, baş tacıdır.
Kürtlerin olmadığı bir yerde yaşıyordur.
Aslolan insanlık özelliklerine sahip olan insandır.
Kürtlerden veya hiçbir ırktan nefret etmiyorum. Ama evet pkklılardan, vatan hainlerinden, masumları öldürenlerden nefret ediyorum. Şimdi anlaşılıyor mu kürt- pkk ayrımı?