bugün

genellemelerden şikayetçi olan kürtler: evet genellemeler sizlerin canını acıtıyo biliyorum ama aslında artık en büyük görev size düşüyor.

ayrılıkçı mısınız değil misiniz?

bu konuda türkler ve kendini bu ülkenin sahibi hisseden herkes size sabır gösteriyor emin olun. ülkede et ve tırnak gibi olmuş nice kürtler var. artık bir kenara çekilip ne şiş yansın ne kebap mantığının arkasına sığınacak lüksünüz yok. ya siz susturursunuz o şuursuz ayrılıkçı kökenizden olan kişileri. ya da genellemelere kurban gidersiniz. bana dokunmayan yılan bin yaşasın yok. vakit dar. bu ülkede yaşayan her bilinçli vatandaş kadar sizin de sorumluluğunuz var. ama bu zamanda kürt olmanız dolayısıyla sizlerin biraz daha fazla. en iyi anlatacak olan sizsiniz çünkü diğerlerine. herkes üstüne düşeni yapmak zorunda.

özellikle de siz vatanını seven kürtler!
artık iyisi kötüsü kalmadı hepsi aynı kategoride bir şekilde. Artık hepsi oyuna geldi, uyanmaları için ne olması gerektiği konusundaysa hiç bir fikrim yok.
üst komşudur örnekteki grup. kimsenin kanında, toprağında, namusunda, malında gözleri olduğuna rastlanmamıştır 15 yıllık tanıma süresince. erkek çocuklarını erkek gibi uğurlamışlardır askere, yüksünmeden, kaçmadan. her kürt pkk lı değildir dedirtmeye sebep ailelerdir.
(bkz: ben bu filmi daha önce de görmüştüm)
Krtler size sesleniyorum...Kardeşiz...
güncel Önemli Başlıklar