bugün

niye verilsin abi? ne faydalarını gördük de ödüllendiriyoruz?

saçma teklif.
Bu yüzden bu durumdayız dedirtendir.
Gece gece oksijeni beyin yerine baska bir yerinizde mi yakiyorsunuz lan? Bu kadar salakca dusunebilmek icin ne gibi seyler yapiyorsunuz anlatin bize de bizde sacmalayalim azicik, ayik.kafayla cekilmiyorsunuz amk, yoksa poset gecirmek zorunda kalicaz.
kısmen katıldığım önerme. kürt asıllıyım ama kürt milleyetçisi kesinlikle değilim.yanılmıyorsam bu zaten çözüm süreci denen olayda yapılmak istendi ancak sözde kürt liderlerin kürt halkı adına verdiği kararlar ve bitmek bilmeyen istekleri akp yi bile yooh am*na kıvamına getirdi. lafın kısası şimdi kanton versen yarın tam bağımsızlık isterler.
ondan sonra israil gibi tepene binmeye çalışsın di mi? tarih tekerrür eder bunu unutmuş gibisiniz. ayrıca kürtler ve israilliler yapı olarak ortak yönler barından iki ırktır. israil, filistine saldırdı. biz de topraklarımızı kürtlere versek. belki 5 belki 10 belki 20 yıl sonra güçlenip bize sik kaldırcaklar. daha toprak vermediğimiz kalde topraklarımızda askerimize silah doğrultan şerefsizler, kendi ülkelerini kurduklarını bunun kat kat daha fazlasını yaparlar. biraz gercekci olun rica ediyorum. bir kere bizim kürtlere o toprakları hibe etmemiz, türkiye cumhuritinin, osmanlı imparatorluğunun bu zamana kadarki şanını, türklerin onurunu yerle bir altına almak demektir. bir türk toprağı için sonuna kadar savaşan bir ırk olarak tanınmıştır. gerekirse küllerinden doğar ama topralarını düşmana yar etmez diye bilinir. 3 5 it sürüsüne boyun eğecek kadar aciz bir ırk mıyız biz? yapmayın allah aşkına. kürtlere yapılabilecek en büyük iyilik, eğer ki başkanlık sistemi gelirse bizim himayemiz altında kendi bölgelerini yönetme imkanı olabilir. meclisimize kadar sokmayı başardık, emin olun başımızdaki vatan haini, hırsız şerefsizler, onlara bu imkanı da sunacaktır. bu türk milleti uyuduğu sürece, el altından, el altından onları bir şekilde bu ülkeye dahil edecekler, onları söz sahini yapacaklar. buraya yazıyorum beyin teri demişti dersiniz. neyse yazıp sinirlendirmicem kendimi daha fazla.
Daha ne verilsin diyorum!
Okul yaptık yaktılar.
Hastane verdik yıktılar.
Korusun diye asker verdik taşladılar.
Elektrik verdik, su verdik parasını biz ödedik.
Batıda nerde yaşıyolarsa o mahalle tüm pis oluyo.

Ülkenin IQ ortalamasını, yaşanabilirlik düzeyini, gelişmişlik kavramını tamamen aşağıya çekiyorlar. Daha ne edelim?
kürtler eğitim dışında her şeyi istedikleri için her şeyi istiyorlar. öğretmen öldürene bile sahip çıkmışız hey yavrum hey.
Yarrak?.
konuya tam olarak hakim olmayan cahil yazar beyanı.
Kendilerine ait olanlara göz diktiğimiz yok zaten. Bize ait olan toprakları isterlerse de sormak istiyorum. Kendi toprağınızı biz istiyoruz diye verir miydiniz ?
onların istekleri bitmez dedirtir. türk kavramı bu ülkede iyice ezilene, yok edilene kadar devam ederler. onların isteklerinin gerçekleştiğini gören diğerleri de örneğin ermeniler (ki zaten topraklarımızın bir bölümüne ermeni toprakları gözüyle bakıyorlar) -hatta çerkezler bile bir ara ana dilde eğitim diye mırıldanmaya başlamıştı- benzer isteklerin peşine düşecektir. bu durum da ulus bilincini yok ederek ülkeyi parçalayacak, sadece türkleri değil azınlıkları da ciddi anlamda rahatsız edecek ve bütünlüğünü kaybetmiş türkiye emperyalistlerin sömürgesi olacaktır. özellikle çoğunluk olan türkler değil de diğer etnikler bu sömürüden çok zarar göreceklerdir.
kan ile alınan kan dökmeden verilmez. 1000 yıllık vatan toprağıdır ve vatan elde kalan toprak parçası değil tarihsel hakkın olan her bir karıştır.