bugün

bunu validene sorsana azizim.
insanların canını acıtabilir siniz bunu yapmayın lütfen.!
henüz net bir sonuca ulaşılamamıştır.
evet senin benim gibi insan. türk(ki araştırdığım kadarıyla sapına kadar türküm) bir vatandaş olarak ırkçılık yapan insanlardan nefret ederim kürt türk laz çerkez fark etmiyor güzel kardeşim sizin gibi zihniyetler yüzünden bu ülke bu halde işte yarın bir gün önemli bir yere gelirse bu zihniyetteki insanlar ne yapacaklar emrindeki kürtlere/alevilere/çerkezlere zulm edecekler karakter yoksunu asalak herifler neyse çizgimi bozmayayım uzun uzun yazardım ancak muhtemelen buraya kadar bile okuyan çıkmayacak yazdıklarımı.
insanca olmayan bir soru cümlesi.
insanca olmayan bir soru.
(bkz: noel baba adam mıdır)
(bkz: siktir git amk)
(bkz: ırkçılığa hayır)
(bkz: lanyeteramk)..
insanı var hepinizden iyi insanı var hepinizden kötü. şu ırk üzerinden konuşmamak ırkçılık yapmamak gerektiğini size bin defa vurguladım ama siz yada liseli olduğunuzdan yada lise mentalitesinden kurtulamadığınızdan hala yapmaya devam ediyorsunuz. ulan içinizde klavyede yazı yazmaktan başka ulusuna veya dünyaya bir yararı olmayan insanlar var. o insanlar üzerinden türkleri genelleseler kıçınızı yırtarsınız biz böylemiyiz diye. türklük damarlarınız azar ama başka bir ulus gelince yardır babam yardır.

- abi japon bizden daha çalışkan ve namuslu

- siktiğimin çekikleri onlar daha allaha tapmıyor

- abi savaşa girsek israil bizi yener, dünya gücü adamlar.

- siktiğimin yahudilerini 2 günde haritadan sileriz.

kabul edin artık siz birşeyleri değiştirmiyip böyle internetten taşşak geçe geçe böyle boş konuşa konuşa ulusunuzu yerinde saydırmaktan başka hiçbir zik yapmıyorsunuz. ulusunuz diyorum çünkü ben bir ulusa mensup değilim ama illa olmam gerekiyorsa ugandalı diyebilirsiniz.

(bkz: lütfen ırkçı)
(bkz: nefret söylemi)
Bunu anana sorsana delikanlı.
insan tabi.

ermeni, gürcü, polonyalı, papua yeni gine'li gibi insan.

fakat siz ve sizin gibiler, tüm yaşama amacı kürtlere hakaret etmek olanlar, elinde klavye sözde vatanseverler insan mı? asıl soru bu olmalı.
Yani insana biraz benziyo ama.. Biraz işte
neden bole yapiyorsunuz kurt laz gocmen alevi sunni
elinize ne geciyor.yillardir ne oldu ayrimcilik kime kazandirdi lutfen hayatlara müdahale etmeden yaşayalim.
iyi ve kötü insanlar her milletin içinde vardır. Genelleme yapmamak lazımdır.
ayıp yahu.
bir millet için bu kadar aşağılayıcı bir başlık açılırmı?
insanlar tabi. kürtler, ermeniler, yahudiler...

tıpkı sen gibi. ama bak başlığı uplayan insani vasıflarından birini yitirmiş. etnik kökenle insaniyet ölçümü yapmak sıkıntılı olmanın göstergesi. sizler var ya terörün yapamadığını başarırsınız. asıl bölücü sizlersiniz.
ee, pek sayılmaz. sürekli akraba evlilikleri yaptıkları için günümüze kadar gelmişler ama insan olarak gelememişler. evrimin hatası yaratılmışın en aşağısı bu mahlukatlara ben insan diyemem. tabi siz isterseniz diyebilirsiniz.
kürtlerin genetiği bozuktur en sağlamında bile problemler vardır.
başlığı açan dan daha çok insan olduklarına eminim, la senelerdir yazıyoruz, falan da, pkk ile kürtleri hala aynı kefeye koymayı bırakmadınız. bir kürt çocuğundan bile rahatsız olan vicdaninizi skm.
bizim gibi kolları, bacakları, elleri, gözleri, burnu, kulakları ve ağzı olan insanlar.
güncel Önemli Başlıklar