bugün

başindan beri kürt olsa alinmazdi onlar artik amk kürdü.
ibretlik tespittir.
küfürden daha ağır olması ile doğru orantılıdır.
bizler ateşin çocukları, med imparatorluğunun torunlarıyız. selahadin eyubinin kardeşi, yılmaz güney'in yoldaşı, ahmet kaya'nın sırdaşıyız.

büyük iskenderin kitaplarında şöyle bahsettiği büyük makedonya ordusu perslerle savaşmaya gidince mezopotamya'dan geçerken dağ yamaçlarında yaşayan bir topluluk ile karşılaştı ve bizi epey yorup bırakmadılar, onlarla anlaşıp geçtik. rivayet edilir.

yalan yazıp kendi arşivlerinde sakladığı, yok gibi yazan tarih utansın. Hiçbir dünya ordusu baskı ile kürtleri yola getirememiştir. Bir adım atana on adım, bir tokat atana bir yumruk atmıştır. Saftır, cahildir, sizin deyimizle haindir ama siz de bal gibi biliyorsunuz asla korkak değildir kürtler.

Sizin ona kürt demenizden alınmıyorlar böyle ibine, top gibi kıvırtarak aşağılayıcı bir tavırla kürt deyişiniz'den nem kapıyorlar. sizin adınıza dahi utanıyorlar.

ayrıca Senin türküm demenden gururlanmanın sebebi misak-i milli sınırların dışından dünyanın hiçbir yerinden geçerliliği olmayan yalan tarihinden, moğola oğuza zorta boza cınım ıtıcığım demenden ve yandaş pohpoh şişirik medyandan kaynaklanıyor.

not: Faşikler üzerine tabi ki alınsın diğer türk kardeşlerimi tenzih ederim bu pijler yüzünden onlara sevgimden gram eksilme olmaz. Kürdün de bi sürü kötüsü vardır hırsızı vardır çakalı çukalı vardır ama siz söylem tarzınız ile eleştirmiyorsunuz, direk hakaret ediyorsunuz. sizin yaptığınız adeta kancıklık.

bide faşolar Çoh alındım bana kürt demenize şimdi molotof kokteyli içip ejderhaya dönüşüyorum, kendinize çok sosyalist bakın.