bugün

pkk terörünü, "kürtlerin özgürlük mücadelesi, kürtlerin kurtuluş savaşı" gibi abuk sabuk söylemlerle haklı göstermeye çalışıp kürt milliyetçiliğini yüceltmeye uğraşırlarken; "türküm" diyenlere, evlerine, dükkanlarına ve arabalarına türk bayrağı asanlara "ırkçı, faşist" demeleri.

fransa'da öldürülen 3 pkklı kadın için ortalığı ayağa kaldırırlarken, 12'sinde evlendirilip 14'ünde öldürülen ve gece yarısı karanlıkta toprağa verilen kader erten gibi niceleri için kıllarını bile kımıldatmamaları.

türk ırkçılarındaki ibretlik mantık hataları başlığından sonra bana "kürtçü-islamcı" diyenlerin ebelerine armağan ediyorum bu yazıyı.
ırkçılık yapmak için önce ırk olmak gerektiğini unutan bazılarının yaptığıdır. ki bunu bilmeyen birinden mantık beklemek zaten en nihai hatadır.
Irkçı faşist tosuncular da gelir şimdi. Lakin hiçbirinin bu klişelerin dışında yukardaki gerçeklere diyecekleri sözleri yoktur. Bunlar da böyledirler işte.
buradan yüce türk ırkına bok atacaklara öncelikle aslimizin verdiği onurla şanımıza yakışan bir selam göndermekle kadınlara türk ırkında verilen değere ilişkin ufak bir anekdot paylaşmak mecbur olmuştur;

Türk(moğol) Hanı cengiz han, fethettiği toprakların bütün yenik hanlarını huzuruna aldıktan sonra yanındaki eşini (ki kendisi oğlu cuci nin anasıdır) göstererek;

"ben ki gözümün gördüğü cihanın hanıyam, ama bu da(eşini göstererek) benim Han'ımdır. " demiştir.

işte türk ün kadına verdiği değer budur.
breh breh breh tarih kitaaplarınız,anlı şanlı dizileriniz nasıl da kabartıyor milliyetçii duygularınızı asil türk ırkıasdfghjk sen ne bileceksin o öldürülen 3 fidanı,sen ne bileceksin pkk mücadelesinin ne zaman niye başladığını,seen ne bileceksin "jin" i ne bileceksin de ahkam kesiyorsun bre türk!kabar anca hindi gibi tek yapabildiğin bu
en büyük sorunun geriye değil ileriye bakılmadığını anlamamışların bir sürü beyanına rağmen önemli olanın türk milletinin bekası için mücadele etmek olduğunu bilen yazarlar var mı yok mu acaba sorusunu akıllara getirendir.