bugün

troll olayım derken çirkinleşmek. insanlıktan çıkmak.

ruhsal bir problem olabilir. bir doktora görünülse iyi olur. yoksa başka izahatı yok bu başlığın.
ama bazen (bkz: süzme çocuk) da çıkar, haklarını yemeyelim.
bütün çocuklar güzel ve masumdur. bazıları kalbinin karalığından bunu göremez.

bu tipler utanma bilmediklerinden ne var ne yok alet ederler ırkçılıklarına.
Sümüklü ırkçı bebelerden daha sevimli oldukları bir kesindir. Varsın çirkin olsunlar insanlar . size ne diycez peki çirkinlik insanlara ait bir sıfat ya siz nesiniz.
taş atmaya giderken yüzlerini kapatmalarının da asıl sebebidir.
Hiç bir çocuk çirkin değildir... Satanist bir anne babanın olsa bile.
Kürt çocuğunda ki güzelliği, temizliği, saflığı hiç kimsenin yüzünde bulamazsınız. Siz faşistler: kürt çocuğuna, gencine, milletine kurban olun.
yanlıştır. öyle olsada sana ne amk sonra kürt çocukları niye gerilla oluyor diye sizlanirsın çocuklardanda korkmaya başladilar hepsi birer yiğit olacaklar şimdiden duyrulur
Çocukların ırkı yoktur gibi bir şey okumuştum bir yerde sanırım ya da benzer bir şey. Böyle konulara bile ırkçılığı sokanları alkışlıyorum!
hiç çocuklar çirkin olur mu... onlar dünyanın en güzel varlıklarıdır. hele bugünlerde kürt çocukları bir reklamda oynamaktalar. ne kadar da sevimliler.tekrar tekrar izleyesi geliyor insanın. reklam yazarı bizim unutulmaya yüz tutmuş bir göreneğinimize değinmekte o çocuklarla.''misafire ayıp olmasın diye söyleyemedim.''
insanları sadece ırkından dolayı yargılayan insanların hepsi piçtir.
kesinlikle doğru bir tespit.
Dogru tespit, cahil bir ailenin esmer ve killi dogan tek kaş 6. Erkek oglu hewaq pek de şirin olmuyor. En iyì kürt dölü kürttür. Ya da böyle bir şey.
uludağ sözlük'ün kalitesinin vasatın da altına geçtiğini gösteren başlık.

hayır bu başlık 1 değil 2 değil 3 değil... sözlük, kürtler üzerinden troll'lük yapmak üzere açılmış başlıklarla kaynıyor.

yazar alım prosedürü ve çaylaklık sistemi daha da katılaşsa iyi olacak.
düşünceleri kürt çocukların yüzlerinden çok daha çirkin olan yazarları açığa çıkaran başlıktır.
iğrenç pis kaba lanet bir çirkinliktir, kara kuru ve herkese dayılanan suratı çekiçle vurulmuş gibi yamuk çocuk çirkinliğidir. tez elden devlet kürt çocuklarını toplatıp yakarak imha etmelidir.
Dünyadaki çocukların hepsi ne kadar çirkinse onlar da o kadar çirkindir.
https://encrypted-tbn0.gs...yjWWpGyV_fQsiqSRxoz8qjS_w

https://encrypted-tbn3.gs...InbjKUNcZguDoO4cFZvw9Cn8Q

inanmayanlar için.
Ooo büyümüş de ırkçı olmuş amına koydumun ergeni.
Zeka yaşı çocuğun yaşından daha küçük olan yazar şeysi.
turkcell'in her ne hikmetse çok dikkatini çeken bir çirkinliktir. yaptığı 5 reklamın 3'üne ille de kara çirkin bir kürt çocuğu teması koyacak ille de.
(bkz: ırkçılıkta çığır açmak).
Önce senin ve akabinde senin gibi düşünenlerin vicdanını silkeyim diye düşündüren başlık.
Bir de bana ırkçı diyorlar.
zihniyeti çirkinlerin uydurmasıdır.
Çirkin çocuk yoktur, çirkin göz vardır.
türkiye kürtleri için doğru olan önermedir.
(bkz: berkin elvan)
ırkçı gözlüğün aslında at gözlüğünden farksız göstermesi sonucu algının bozulmasıyla açıklanan hatalı tespit.

tüm çocuklar güzeldir, ancak troll sadece anasının gözünde güzeldir.