bugün

Kürdüm ama kendimi diğer ırklardan ne üstün ne de aşağı görürüm, hakkımı da savunurum.
annesi türk olan liderleri vardır.
Kürt ırkına mensup bir insanın söylediği güzel ve samimi bir itiraf cümlesi. Bazı foşiklerin zoruna gidebilir.
vay faşist vay.
biz gurur duyunca öyle diyorlarda.
Sen kuran okurken kumda oyna bence.
Irkçı faşist bir cümledir.

(bkz: ironi)
Buram buram Faşizm kokan bir başka söz.
Şivan perver'in babasının söylediği muhteşem bir söz:ben kürtüm ama türk oğlu türküm.
Bazı foşikleri rahatsız eden güzel ve samimi
bir itiraf cümlesidir. Çekemeyen anten taksın.
peki neden gurur duyuyorsun yada gurur nedir mesela türkler osmanlının yaptığı icraatleri türklüğe çekerker ve türklük müslümanlıkla eş kabul edilirken türklük terimi hem ırk hemde manevi bir simge olurken ve bu ayrıma göre karar almak gerekirken aslında kürt vatandaşlarında kendilerini türk kabul etmeleri gerekir ama ırk manasıyla olaya bakarsanız bunun adı ırkçılıktır.

ayrıca foşik terimi bize gizli planları olan abd gibi devletleri eleştirirken algıladığımız ve yorumladığımız olayları açıklarken aynını TC nin yapısını anlayamayan yada kendilerinin üzerinde kötü emelleri olduğunu düşünen kürtler için olayları açıklamada foşik diyerek kolayca ama aslında cahilane bir tutumla damgalama yaparlar.
duyma bence gurur duyulcak bir millete mensup değilsin çünkü..
Kürt ırkına mensup kişinin söylediği
bazı faşistleri rahatsız eden güzel ve samimi bir itiraf cümlesidir.
çekemeyen anten taksın. Kürt milleti newruzu da güzel kutlar. Açık ve net.
Arkadaşlar bize ne? Yani kürtsen ve bundan gurur duyuyorsan bize ne?
Ne olacak sizin şu toplumda kabul görme ve aşağılık duygunuz? Uzatmayın.
(bkz: napak ölek mi)
Bize ne bundan, bize ne, açık ve net.
Keske hep bize ogretmeseydiniz medeniyeti. Size kalmamis.
capitano arkadaşıma katılıyorum kürtlüğünle övünebilirsin ama yeter ki pkk sempatizanı olma. siz kürtlerle alakalı tek sorun bu bence.
insan olduğun için hissetmen gerekendir gurur. ırkla alakası yoktur.
Troll malları saçmalamasa, kesinlikle katıldığım söylem.

O kadar gurur duyuyorum ki kendimle, kürt'lüğümle, Kürt kanı taşıyıp; "ben kürdüm" diyip o mutluluğu yaşamakla..
Bravo Kürt. Bir eşeğe ne dersin?
faşistliktir. bende kürdüm ama bundan niye gurur duyuyum. kendi milletinden sırf o millete mensup diye gurur duymak aptallıktır. ne bilim git selahaddin eyyübiden falan gurur duy ama kürt veya türk olduğun için gurur duyma.
insan olamamış bir yaratığın beyanı.

ne farkeder evladım? insan olamıyorsan türk, kürt, çeçen, laz olsan ne farkeder?
görsel
görsel

(bkz: bize ne amk)
daima.. son nefesime kadar hemde.

mazisi bin yıllar olan bu asil kanı taşımak her babayiğidin harcı değildir.. bundandır ağır başlılığımız.
Kürt olduğunuz için gurur duyunuz daha doğal ne var. Lakin Türkiye cumhuriyeti vatandaşı olduğunuz içinde onur duymanız lazım.