bugün

faşist insandır. ırkçılık yapmakta ve suç işlemektedir.
karnı tok it in tekidir. kürt bi kıza aşık oldumu köpek gibi peşinden koşar. iyi maaşlı bir iş bulsa ve patron kürt olsa it gibi çalışır, patrona yalakalık yapar.
kürtün saçında limon çekirdeği görmüştür.
kürt düşmanıdır.
hayranlıkla bakacak değil ya, herhalde ekşitecek.
haklı nedenleri olan insandır.
her türlü ilkellik, iğrençlik ve vahşet siz de lan, görün bu gerçeği artık.
sizin yaptığınız pislikler, yazmakla bitmez.orada burada ağlaşacağınıza, kendinizi biraz eğitin de kurtulun, bu tür yakıştırmalardan.
insan denilmesi yanlış olan kişi.

edit: anlaşılmayan entry? neresi anlaşılmamış ki. faşistleri insandan saymıyorum. hani birinin karşısındakini sadece ırkı yüzünden sevmiyorsa kürt diye, laz diye, gürcü diye, türk diye, alman diye sevmiyor yüzünü ekşitiyorsa bende onu sevmiyor yüzümü ekşitiyorum. kürt olup laz olup başka milliyetten olup vatanını herhangi bir türk'ten daha çok seven insanlar var. bir kere pkk'da bile türk olması bunun bir kanıtı.
kodumun ırkçısı denilesi yaratıktır.
mutlaka bir kürt tarafından nefret ettirilinceye kadar sabrı sınanmıştır.
o da sonunda hepsinden nefret etmiştir.
(bkz: kürtlerin hiç mi suçu yok)
an itibariyle başlığı görünce bile, yüzümü ekşittiğim olaydır..
muhtemelen insan sevgisinden oldukça uzaktır.
ben Türküm deyince faşist oluyorum da sen Kürtüm deyinde ve hatta silahlı ayaklanıyorsan ne oluyorsun sorusunu aklıma getiren yazarların tepki ile yaklaşacağı yazardır,
yolda kürt gördüğümde iğrendiğim kadar bok görsem iğrenmem.
tecrübelerine dayanarak gerçekleştirdiği eylemdir.
insanların özgür iradelerine dayanarak gerçekleştirecekleri tepki biçimidir.
kürdofil kadar dangalak, değerlerini yitirmiş değildir. kürde hakkettiğinden fazlasının verilmesinden gına gelmiştir. dediğimizi tekrarlayalım: güzel günler göreceğiz, güneşli günler...
haklı bir hareket. tecrübelere dayanılarak yapılmıştır.
kötü koku karşısında refleks olarak yüzünü ekşitmiş insandır.
ekşi ekşi ter kokan bünyelerden kaynaklı yüzü ekşimiş insandır.
daha önce kürt köftesi yemiş insandır.
zihinsel ve vicdani gelişimini tamamlayamamış insandır. zira görülen canlı insansa gerisi teferruattır.
karşı tarafın suratını dağıtmakla gelecek olan tebessüm arasında fark vardır.
hitler muhipleri cemiyeti'nde kendisine madalya takılan insandır efendim. hayatta hiçbir becerisi, başarısı, insani meziyeti vs olması gerekmez. kürtleri görünce yüzünü ekşitsin, kürtlere ağza alınmaz küfürleri her gün etsin, kürtleri yok etme veya sürme hayalleri kursun ve bunları bol bol yazsın yeter. öyle yapınca kendilerini çok önemli ve üstün hissediyorlarmış çünkü söz konusu cemiyette. bunları yaparken ağzından en çok salya akıtana da özel mansiyon veriyorlarmış deniyor.
konuşuyorlar mı geğiriyorlar mı anlam veremeyen insandır.
Kendi içinde ırkçılık barındırmaktadır. Kürt görmek nedir ? Tipik bir Kürt görünüşü mü var ki ? Kürt nedir ki hem ? Türk'ün görünüşünün çok mu farklı olduğunu düşünüyorsunuz ?