bugün

inşaatta amele olsak o vücut bizde de olur yoksa spor salonuna gidince anca evde beyin geliştirip okuyup adam olmaya çalışmaktan spor salonuna gidecek vakit pek bulunmuyor kardeş.
başlarım şimdi türküne kürtüne dedirten başlık. lanet olsun isimlerden ibaret millet kavramlarının, vücut ve genel insan bedeni ile bir ilgisi yok. spor yapan bir insan gezegenin neresinde olursa olsun güçlü olur.
la önce herkes bir insan olun amk.

türk ırkçılığı da onun ortaya çıkardığı kürt ırkçılığı da iğrenç.

yaptığınız tek şey insanları tahrik edip radikalleşmeleri.

Kürd oğlu Kürdüm ırkımı aşağılamaya çalışanlar hariç hiç bir ırkın üyesi ile sorunum yok, insan olsunlar gül gibi geçinir giderim.

Hiç bir ırka nefretim yok kendinizden de nefret ettirmeyin.(belki bir miktar ingilizler hariç ama onda da ingiliz olduklarından değil de tarih içinde yaptıklarından dolayıdır)
bunlar da kürt ırkçısı işte. kimse kimseden üstün değil. kimse kürt, türk, rus, alman..olduğu için artı bir değer kazanmıyor. mesele " insan" olabilmek. gerisi teferruat.
Türk çocuğu kürt çocuğu diye birşey mi var ? hepiniz aynı gökyüzünün altında yaşayan güzel çocuklarsiniz. Uslu durun bakiyim, anneniz bir yere kadar gitti hemen dönecek ama.
Kürtler hep inşaatta çalıştıkları için güçlüler diğerleri de tarlada sabandalar. Ben mi pazulu olayım.
görsel
insanlık gelişiyor, 1945 yılında gelecekte insan beyninin %100 ünü kullana bileceğini hayal eden canıtın hayal kırıklığına uğradı. çünkü 2017 yılında isimlerden ibaret millet kavramlarıyla milyonları ötekileştirmeye ve kategorize etmeye çalışılıyor.
canıtın mutsuz. canıtın babasının kemeriyle kendini astı.
Şayet öyle ise genellikle proleter sınıfa haiz olmalarından kaynaklanmaktadır.
görsel
görsel
alakasız önerme.

aksine, aldığı üç gram vitaminin de kıllara gittiği zayıf, cılız bir bünyenin, düzenli yaşayan bir kişiden güçlü olması oldukça komik.

daha kuralsız, daha agrasif, daha mafyavari takılmaları onları böyle bir düşünceye itiyor sanırım.
büyük konuşmayayım ama bir kavga durumunda 3-4 tanesine kendimi vermem. belki kalleşlikle bana hasar verebilirler ama kendilerinin hastanelik olmasını mümkün değil önleyemezler. yaşadıklarına şükrederler belki bir allahları varsa!
Kürtler hep amele gibi çalıştıkları için bir nevi doğru önermedir. Irgat olanlarıda mevcuttur.
şahsi olarak üstüme alınmadığım debedir. güç olarak olmasa da gerekli santimetreye sahip olduğundan sanırım.