bugün

kürt değilim, kürt düşmanı değil pkk/hdp/ypg düşmanıyım ölene kadar. yoksa işinde gücünde, hepimiz gibi ekmeğine bakan, yuvasına bakan kürtlerle hiçbir sorunum yok.
eşek istismar etmeleri.
Kürt düşmanı olunmaz, pkk düşmanı olunur. Boş ırkçılık yapmayın.
Şimdi işi gücü puştluk olan çakal , giderde kurda ve yahut aslana 'ben senden üstünüm' derse ve bu kurt veya aslan hakkıyla yaşarken bu çakal gidip onun savunmasız yavrularını adice öldürürse, o aslan ya da kurt neden düşman olacaksa aynı sebeptendir.
eğer askerliğini sürgün yerinde yapsaydın anlardın. Okuma-yazma bile öğretemiyorsun adamlara her izinden dönüşlerinde kafa yapan şeyler getirirler yanlarında sizede düşmanınız gibi davranırlar.
terör örgütünü destekleyen ile desteklemeyeni aynı kefeye koymak. ben bir kürdüm ve vatanıma bağlıyım. benim gibi olan kürtlerde vardır ve var olmaya da devam edeceklerdir.
günümüz kürtleridir desem yeteri kadar sebep olur herhalde.
1.Yedikleri kaba sıçmalarıdır
2.Vatan evlatlarımızı haince katledip sonra gidip devlete ağlamalarıdır.
3.Her imkandan yararlanıp sonrada ezilen kürtlerin savaşı diyip pkk diye kertenkele boku birşey kurmalarıdır.
Ortadoğunun en iptidai milleti olmalıdır. Medeniyeti red etmeleridir.
Neden mi lazım.
kürt=pkk. başka anlamı yok.
bayrak indiren k*rt,
asker şehit eden k*rt,
karakol basan k*rt,
vergi vermeyen k*rt,
okul yakan k*rt,
uyuşturucu satan k*rt,
kadın ticareti yapan k*rt,
otopark mafyası k*rt,
otobüs yakan k*rt,
silah kaçakcısı k*rt,
türk çocuğunu öldüren k*rt,
pkk'lı değiliz deyip pkk ya destek veren k*rt,...

ben şimdi k*rtlere değil de aborjinlere mi düşman olayım?
kürtleri tanımak yeterli bir sebeptir zaten düşman olursunuz.
vergi vermemeleri, hizmet görmelerine rağmen her şeyi talan edip devlet bahmiyir geyiği çevirmeleri, pis ve hayvan düşmanı olmaları, bedava yaşadıkları toprağa ihanet etmeleri, kürtçülük yapıp solcu olduklarını söylemeleri, pkk'ya destek vermelerine rağmen biz siviliz diye ağlaşmaları, her zaman mağdura yatıp şerefsizlik ve yüzsüzlük yapmaları, kansızca ve haince saldırmaları, kadın düşmanı ve medeniyet düşmanı olmaları, doğuda gerillacılık batıda mafyacılık oynamaları, plajda turistleri taciz etmeleri, zengin olmalarına rağmen fakir edebiyatı yapmaları...
kendisini bilmez , cevresinde sevilmeyen insanlarin egolarini tatmin etmek icin kullandiklari sozler...kaale alinmayan bos insanlarin kurdugu cumleler bunlar...ben derim ki kocum soyunu bi atastir nerden geldin kimlerdensin...
Düşman olmak hic bir problemi çözmez ayrıca her kürt pkk lı değildir bu durumdan rahatsız olan çok sayıda kürt insanımız vardır.
vatandaşlık görevlerini yapmayıp,yapanlardan daha çok vatandaş muamelesi görmeleri.
ülkenin 30 sene geri kalması olabilir. teröre yatırılan paranın haddi hesabı yok.
Okula molotof atmaları. Ben okula molotof atan laz görmedim bugüne kadar.
kemalist tedrisattan geçmek, militarist medyanın yayınlarına maruz kalmanın sonucu.
kürt komşunun ki gerçi ne kadar komşu denilebilir tartışılır çünkü sizinle komşuluk ilişkiileri yoktur adam gibi neyse bunları iyi bilirdim terör yandaşı değil bunlar iyidir derdim ta ki bunların 10 yaşlarındaki küçük çocuğunun büyüyünce terörist olacam diyene kadar! diğer bir olay ise maddi durumu iyi bir aile yakınlarındaki kürt ailesine yıllardır maddi destek verir bir gün bunlarda eşya götürmek için yardım ister neyse bunlar yardıma gelir ama kürt şunu der gün gelecek sizin çocuklarınız bizim eşyaları taşıyacak. kürt nankördür!
güzelim ülkeyi cehenneme çevirmeleri.
Pkk nın kürt olması.
utanç verici sebebleri vardır. kürt düşmanı olunmaz. pçkk düşmanı olunur.
mahalledeki kürtlerden dayak yemek.
güncel Önemli Başlıklar