entry'ler (265)

güneşi beklerken

gerçekten izleyenin olduğuna inanamadığım dizi akasya durağı daha iyiydi öyle söyleyeyim .

yüksekovada iki kişinin telef olması

bi yaratığın söyleyebileceği söz .

yüksekovada iki kişinin telef olması

bi yaratığın söyleyebileceği söz .

atatürk yaşasaydı türkiye nasıl olurdu

halkı tarafından devrilen bi diktatörün sonrasındaki bi ülke olurdu.

fixmobi

üye yapıp iptal için mesaj yolla diyolar yolladım gelen cevap böyle bir üyeliğiniz yok bizim 10 lira ne oldu.

fixmobi

operatör hatlarının kullanıcılardan para çalma yolu habersiz olsak üye yapıp 10tl götürüyorlar.

türbanlıların her yerde mağdur olma becerisi

universitye almazsan komuda yasaklarsan mağdur olur tabi kaldır bu sorunları (yargı,askeriye,polis) hariç kalktı bunlarda kalksın iş tamam.

sosyalizmin nesi kötü

sosu (elveda) .

redhack

hem ulusalcı hem kemalist hem anarşist garip bi örgüt .

leyla ile mecnunun bitirilmesi

akpnin yapacağı en aptal hatalardan biri olur böyle bir şeyin olacağını düşünmüyorum .

5 ağustos 2013 silivri duvarlarının yıkılması

ergen ulusalcıların bi hayal kırıklığına daha yol açacağı ulu manitularını beklemeye devam edecekleri ütopik olay .

chp ye iktidar olabilmesi için tüyolar

ilk önce adını değiştirmeli .

iphone kullanan sosyalistler

ülkenin en büyük holdinglerinin şirketlerinin devrimci sosyalist olduğu ülkede normal bi durum.

power rangers

çocukluğumda çoğu çizgi filmi izlememe rağmen aklında en çok yer eden dizidir onun yüzünden mal oldum belki de .

kürt düşmanı olmanın başlıca sebepleri

kemalist tedrisattan geçmek, militarist medyanın yayınlarına maruz kalmanın sonucu.

levent üzümcü

vasat ulusalcı klasik batı taklitçisi türk sanatçılarından biri.

oscar cardozo

gereğinden fazla şişirilen balonların patladığında etkisi büyük olması durumunu yaşama ihtimali yüksek oyuncu .

kaygılı liberal

liberallerin yıllarca kemalist diktada yaşamış batı kültürü almış aydınların kendilerince bir planla bundan çıkış yolu teorilerine uymadan pratikte farklı bi tarzda bu düzenden çıkamaya çalışanlara karşı 'böyle olmamalı' 'bu yolun sonu hüsran' kaygılarına kasılma hali .

akp nin oylarının dibe çakılması

kemalist milliyetçi ve ulusalcıların bu kafayla giderse gerçekleşmeyecek durum.

the simpsonconan obrian family guyjay leno

benzetmeleri cuk oturmuştur birinci eşleşmedekiler orjinal ve yaratıcı diğerleri sıradan ve vasattır .